newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej

Store opened during a pandemic Coronavirus COVID-19.

Rodzina Loake szyje tradycyjne męskie buty już ponad 130 lat. John Loake (dziadek obecnie zarządzającego firmą Andrew Loake’a) wraz ze swoimi braćmi otworzył w 1880 roku pierwszą fabrykę butów Loake w Kettering w Anglii, gdzie buty szyte są do dzisiaj. Do produkcji wykorzystywane są najlepsze materiały, a sam proces wykonania jednej pary zajmuje około ośmiu tygodni.

Oprócz wielu nagród i wyróżnień, od 2007 roku Loake jest również oficjalnym dostawcą butów na dwór królewski królowej Elżbiety II. Buty Loake noszą aktorzy, politycy, brytyjska reprezentacja olimpijska, czy drużyna krykieta, ale przede wszystkim kilka pokoleń mężczyzn na całym świecie..

W salonie Loake Shoemakers można znaleźć męskie buty na wszystkie okazje od najbardziej klasycznych czarnych oksfordów na skórzanej podeszwie, mahoniowych brogsów na gumowej podeszwie, brązowe monki aż po zamszowe niebieskie loafersy. Od niedawna tylko w salonach firmowych Loake jest również dostępna wyjątkowa kolekcja 1880 Export Grade. Łącznie oferujemy ponad 50 modeli w rozmiarze od 6 (ok. 39,5) do 12 (ok 47,5).

Oprócz zakupu nowej pary butów Loake, za pośrednictwem salonu zlecić również rekonstrukcję butów, nabyć prawidła cedrowe marki Loake w różnych wielkościach oraz kosmetyki do pielęgnacji obuwia marki Loake i marki Saphir.

Email: mampytanie@loakepolska.pl

www.loakepolska.pl

Show on map

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Enter your phone number to receive special offers
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MALE
  • FEMALE
WHAT DOES ME INTEREST
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
I accept the Terms of Service.