newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej

INTERSPORT

INTERSPORT jest jedną z największych sieci sklepów sportowych na świecie. Salony INTERSPORT posiadają ofertę do uprawiania różnych dyscyplin sportowych takich jak bieganie, fitness, trening, turystyka, sporty wodne i gry zespołowe, jak również rowery, rolki, i narciarstwo. Oferta odzieży i obuwia lifestyle topowych marek spełni również oczekiwania klientów poszukujących wygodnego i modnego ubioru sportowego na co dzień.
W naszym DNA zakorzeniony jest SPORT. Kładziemy nacisk na profesjonalną obsługę mającą na celu dobranie właściwego asortymentu dla indywidualnych potrzeb klientów. Wierzymy, że odpowiednio dobrany sprzęt przyczynia się do lepszych osiągów oraz większej liczby endorfin.
Gdziekolwiek trenujesz INTERSPORT jest z Tobą! Pomożemy dobrać Ci odpowiedni dla Twoich potrzeb sprzęt i outfit sportowy! Najlepsze marki takie jak NIKE, ADIDAS, REEBOK, UNDER ARMOUR, THE NORTH FACE i wiele innych znajdziesz w INTERSPORT!

Zapraszamy do sklepów stacjonarnych oraz na www.intersport.pl

needs.

T: 885586162

Show on map

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Enter your phone number to receive special offers
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MALE
  • FEMALE
WHAT DOES ME INTEREST
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
I accept the Terms of Service.