newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej – sprawdź listę otwartych lokali!

BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW – DBAJMY O NIE RAZEM!

Bezpieczeństwo zakupów w Katowickiej zależy od każdego z nas. Przestrzegajmy instrukcji bezpieczeństwa umieszczonych na terenie obiektu oraz na stronie www, stosujmy się też do poleceń personelu centrum i poszczególnych sklepów. Bądźmy odpowiedzialni i bezpieczni.

 • Zapoznaj się z instrukcjami bezpieczeństwa i zaleceniami, które znajdziesz między innymi na drzwiach wejściowych do Katowickiej, na witrynach sklepów, na stronie www i na naszych profilach w mediach społecznościowych
 • Zachowaj bezpieczny dystans 2 metrów od pozostałych klientów
 • Pamiętaj o obowiązku zasłaniania ust i nosa na terenie całej Galerii Katowickiej, za wyjątkiem restauracji i strefy restauracyjnej pod warunkiem przebywania przy stoliku;  maseczki możesz kupić w wybranych sklepach na terenie centrum
 • W sklepach dezynfekuj ręce lub zakładaj jednorazowe rękawiczki
 • Zużyte rękawiczki jednorazowe wrzucaj do kosza z odpadami zmieszanymi
 • Przestrzegaj ograniczeń w ilości osób mogących jednocześnie korzystać z wind; ustąp miejsca osobom starszym, rodzicom z dziećmi czy osobom z niepełnosprawnościami
 • W sklepach i punktach usługowych staraj się korzystać z płatności bezgotówkowych
 • Zastanów się, co chcesz kupić i dotykaj tylko wybranych produktów
 • Przestrzegaj nowych zasad bezpieczeństwa w toaletach
 • Na parkingu parkuj co drugie miejsce
 • Jeśli widzisz coś niepokojącego – powiadom pracownika ochrony
 • Przestrzegaj zasad bezpieczeństwa obowiązujących w Galerii Katowickiej, w sklepach na jej terenie, w restauracjach i kawiarniach oraz w salonach kosmetyczno-fryzjerskich.

 Bądź na bieżąco!

Sprawdzaj regularnie informacje dotyczące oferty i bezpieczeństwa w Galerii Katowickiej na stronie www oraz na naszym profilu na FB.

 

grafiki-zakupy

Wróć

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

 • MĘŻCZYZNA
 • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.