newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_aktualnosci

Zabier bajtlik na Czorny Weekend!

Już za kilka dni na pytanie: “Wiela mosz w bajtliku?”  – każdy będzie mógł odpowiedzieć: tyle, żeby z przyjemnością wybrać się do Galerii Katowickiej na Czorny Weekend!  Również w tym roku, wzorem lat poprzednich, udowodnimy Wam, że globalne święto można z powodzeniem połączyć z lokalnością – i przy okazji  świetnie się bawić! W dniach 29-30 listopada zapraszamy do świętowania z nami Black Friday – ale po naszymu – czyli w trakcie akcji Czorny Weekend.

Co w tym roku przygotowaliśmy?

W piątek i sobotę możecie szaleć na zakupach – a jak wydacie powyżej 200 zł, będziecie mogli odebrać coś pysznego i kubek, i to nie byle jaki – piękny, czorny, stylowy i jedyny w swoim rodzaju! Dodatkowo, jako energetyczne wsparcie w zakupach, do kompletu z kubkiem czekać będzie na Was pyszny czorny krepel. Te upominki możecie odbierać w piątek i w sobotę w godzinach 12:00 – 18:00 na specjalnym stoisku, zlokalizowanym przy sklepie Inglot na poziomie 0.

Gnej do nos po rabaty!

Czorny Weekend to przede wszystkim wielkie szaleństwo zakupów – o to zadbali nasi najemcy, którzy specjalnie na tę okazję przygotowali upusty aż do 90%, rabaty i niespodzianki. Przyjdźcie i sprawdźcie – nie pożałujecie! Zapraszamy! Regulamin znajdziecie TUTAJ!

bfoferta01_28112019_mini2 bfoferta02_28112019_mini2 bfoferta03_28112019_mini2

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.