newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_aktualnosci

W Galerii Katowickiej pomagamy pełną parą!

Coraz niższa temperatura, padający śnieg i kolorowe dekoracje miasta to znak, że wielkimi krokami zbliżają się Święta. Ten wyjątkowy czas sprawia, że bardziej niż kiedykolwiek chcemy dzielić się tym, co mamy, z innymi ludźmi. My przygotowaliśmy dla Was niespodzianki, ale i Wy, dołączając do naszej akcji, możecie dołożyć swój węgielek pomocy! A przy okazji zostaniecie słodko nagrodzeni.

6 grudnia w Galerii Katowickiej pojawił się kolorowy świąteczny pociąg z wagonikami. Jest on elementem akcji “Pomaganie pełną parą”, która trwa do 20 grudnia! Robiąc świąteczne zakupy w naszym Centrum na kwotę 100 zł, nie zapomnijcie więc odwiedzić stoiska akcji – otrzymacie pyszną czekoladę i węgielek do wrzucenia do naszego świątecznego pociągu.

Im więcej wrzucicie symbolicznych „węgielków pomocy”, tym większa kwota zostanie przekazana na cel charytatywny. Komu pomagamy? To dzieci będące podopiecznymi trzech katowickich domów dziecka, którym pomożemy spełnić choć część świątecznych marzeń. Dodatkowo,węgielek ma podwójnie dobre znaczenie – oprócz tego, że każdy dołożony do wagonika podnosi wartość pomocy, to sam w sobie również jest pomocą. Węgielki to takie małe piłeczki “zgniotki”, antystresowe – one także, po zakończeniu akcji, trafią do potrzebujących. Czekamy na Was – do zobaczenia!

Regulamin znajdziecie TUTAJ.

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.