newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_aktualnosci

Trzy… dwa… jeden… START! Rusza Językowe Pendolino!

Czego dzieci mogą nauczyć się w galerii handlowej? Choćby… języka włoskiego. Startuje Językowe Pendolino, nowa, bezpłatna oferta w ramach Projektu Wyższy Poziom. Na najmłodszych czekają lekcje języka włoskiego, odbywające się w soboty w trzech grupach wiekowych: 4-5 lat (grupa I, g. 10:00-10:40), 6-7 lat (grupa II, g. 10:50-11:50) oraz 8-10 (grupa III, g. 12:00-13:00). Komfortowe, maksymalnie dwunastosobowe grupy i fantastyczni lektorzy gwarantują świetną zabawę i naukę włoskiego.

Udział w zajęciach jest bezpłatny – zapisy odbywają się w Info Punkcie lub mailowo, na adres: jezykowependolino@galeriakatowicka.eu. Na najbardziej aktywne dzieci czekają nagrody – stypendia językowe na dalszą naukę oraz obóz językowy!

INFORMUJEMY, ŻE W GRUPACH NIE MA JUŻ WOLNYCH MIEJSC!

HARMONOGRAM ZAJĘĆ*

24.02.2018 [sobota] – Cantiamo in italiano! Śpiewamy po włosku!

03.03.2018 [sobota] – Facciamo la pizza! Robimy pizzę!
10.03.2018 [sobota] – Balli di gruppo! Tańczymy wszyscy razem!
17.03.2018 [sobota] – Animali in Italia. Zwierzęta we Włoszech.
24.03.2018 [sobota] – Pasqua in Italia. Wielkanoc we Włoszech.

07.04.2018 [sobota] – Il grande Leonardo. Wielki Leonardo.
14.04.2018 [sobota] – Facciamo un orsetto! Robimy misia!
21.04.2018 [sobota] – Un po’ di ginnastica! Trochę gimnastyki!
28.04.2018 [sobota] – Costruiamo una casa. Budujemy dom.

05.05.2018 [sobota] – Avanti o indietro? La frutta e verdura! Naprzód czy do tyłu? Owoce i warzywa.
12.05.2018 [sobota] – Andiamo al mercato a fare la spesa. Idziemy na targ robić zakupy.
19.05.2018 [sobota] – Giochiamo in italiano! Gramy po włosku!
26.05.2018 [sobota] – Il mio album di foto. La mia famiglia. Mój album ze zdjęciami. Moja rodzina.

09.06.2018 [sobota] – Dalla testa au piedi. La parti del corpo. Od stóp do głów, części ciała.
16.06.2018 [sobota] – Andiamo al mare! Idziemy nad morze!
23.06.2018 [sobota] – Un gelato, per favore! Poproszę o lody!

Ci vediamo dopo!

GK_PWP_JEZYKOWE-PENDOLINO

 *Powyższy harmonogram może ulec zmianie. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Zapisy na kurs potwierdzane będą drogą mailową. Regulamin dostępny TUTAJ.

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.