newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_aktualnosci

Scenozstąpienie – Preludium. Wygraj bilety na koncert Miuosha na dachu Galerii Katowickiej!

9 czerwca na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się Scenozstąpienie. Będzie to jeden z największych biletowanych koncertów polskich artystów w historii. Dwa dni wcześniej, 7 czerwca, w Galerii Katowickiej, zostanie zorganizowany koncert Scenozstąpienie Preludium. Miuosh ze swoim zespołem, muzycy NOSPR oraz goście specjalni wystąpią specjalnie dla 20-osobowej widowni, która zostanie wyłoniona w naszym facebookowym konkursie. Kameralny koncert  odbędzie się w miejscu szczególnym… na dachu Galerii! Fani rapera, którym nie uda się zdobyć wejściówek będą mogli zobaczyć koncert dzięki specjalnym telebimom ustawionym w spektakularnej strefie na placu przed Galerią Katowicką. Zachęcamy do zabawy!

Jak zdobyć bilet?

Aby zdobyć bilet na koncert Scenozstąpienie Preludium na dachu Galerii Katowickiej, należy napisać oryginalną zwrotkę piosenki, która zawierać będzie słowa: Katowice, niebo, dźwięki, miasto, tempo. Autorski tekst należy zamieścić w komentarzu pod postem konkursowym na profilu Galerii Katowickiej na Facebooku. Konkurs trwa od 27 maja do 3 czerwca 2019 r. do godziny 23.59.

FB_icoNie czekaj! Zobacz POST KONKURSOWY i wejdź do zabawy już teraz!

Spośród nadesłanych zgłoszeń nagrodzonych zostanie 20 osób. 10 z nich otrzyma nagrody I kategorii w postaci podwójnych biletów na koncert na Scenozstąpienie Preludium na dachu Galerii Katowickiej. Kolejnych 10 zwycięzców nagrodzonych zostanie podwójnymi voucherami wstępu na koncert Scenozstąpienie Miuosh x Jimek x Smolik x NOSPR organizowany w dniu 9 czerwca 2019 r. o godz.: 20.00 na Stadionie Śląskim.

Lista zwycięzców zostanie opublikowana 4 czerwca 2019 r. w komentarzu pod postem konkursowym.

Pełny regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ! 

scenozstapienie_07.06

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.