newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_aktualnosci

Mali Nobliści, czyli nauka poprzez zabawę 26-27.10.

W najbliższy weekend 26-27 października na 2 piętrze Galerii Katowickiej odbędą się warsztaty popularnonaukowe poświęcone pamięci Noblistów ze Śląska.

Czy wiesz czym słonie myją zęby? Ciekawi Cię jak wygląda wywoływanie dżina? Chcesz zobaczyć jak powstaje tornado?

Weź udział w widowiskowych warsztatach! Doświadczeni naukowcy ujawnią przed Wami najskrytsze tajemnice fizyki i chemii.

Program

26.10. Sobota

WARSZTATY godz. 13.00-19.00:

 • Laboratorium suchego lodu
 • Chemia w domu
 • Przyciąganie-odpychanie (ładunki elektryczne)

POKAZY EKSPERYMENTÓW CHEMICZNYCH godz. 14.00, 16.00, 17.00

 • Eksperymenty Kurta Aldera
 • Eksperymenty Marii Goeppert – Mayer
 • Eksperymenty Otto Sterna

27.10. Niedziela

WARSZTATY godz. 13.00-19.00

 • Naukowi detektywi
 • Magnes czy magnez?
 • Chemiczny miszmasz

POKAZY EKSPERYMENTÓW CHEMICZNYCH godz. 14.00, 16.00, 17.00

 • Chemiczny freestyle
 • Fizyczny freestyle
 • Eksperymenty z kolorem i materią

Uwaga! Na wszystkich Małych Noblistów czekają upominki

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

 • MĘŻCZYZNA
 • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.