newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_aktualnosci

Lekko stać się EKO! Nie wierzysz?

Zrezygnuj z foliówek! Zmień swoje nawyki! Kawę na wynos kupuj do swojego kubka. Segreguj śmieci. Zrezygnuj z samochodu. Dbaj o planetę!

Drobne zmiany mają ogromny wpływ na naszą planetę. W zalewie ważnych informacji i epokowych wydarzeń, ekowyzwania odłożyliśmy na bok! Najwyższy czas przypomnieć sobie, jak łatwo być eko! Nie odkładajmy tego na później!


Czy wiesz, że jeśli nie zmienimy naszych przyzwyczajeń, w 2050 roku w morzach i oceanach będzie więcej plastiku niż ryb?


Katowicka pomoże Ci przygotować się do ekologicznego stylu życia!  W akcji możesz wygrać mnóstwo różnych, przygotowanych z myślą o dobru środowiska, gadżetów! I przy okazji sprawisz sobie odrobinę przyjemności.


Czy wiesz, że rocznie Polsce zużywanych jest 2,4 miliarda butelek plastikowych, 8,4 miliona jednorazowych kubków na kawę, 1,2 miliarda słomek i 130 milionów opakowań na wynos?


Każdego, kto w dniach 21 sierpnia – 12 września odwiedzi Galerię Katowicką, zapraszamy do naszej ekozabawy, w której do wygrania czekają elektryczne hulajnogi, ekogadżety i dodatkowo setki kart podarunkowych.

Co zrobić, by zdobyć nagrody? To, co najbardziej lubicie w Katowickiej – przyjść na zakupy! Jeśli zrobicie je na kwotę 50 zł (lub jej wielokrotność), od sprzedawcy w danym sklepie lub w Punkcie Obsługi Loterii odbierzecie kupon konkursowy (w zależności od wydanej kwoty jeden albo więcej), rejestrujecie się na jeden z dwóch sposobów, skanujecie kupon – i voilà!

Punkty Obsługi Loterii znajdziecie na: poziomie 0, obok sklepu RTV Euro AGD oraz na poziomie +2, w strefie restauracyjnej.

Regulamin akcji „Lekko stać się EKO”dostępny jest w Punkcie Obsługi Loterii.

 

ekoloteria_21082020_mini2

 

 

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.