newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej – sprawdź listę otwartych lokali!
GK_refreszment_header_aktualnosci

Tymczasowe zmiany w funkcjonowaniu Galerii Katowickiej

Szanowni Państwo

W związku z wprowadzeniem przez Rząd Rzeczpospolitej Polskiej kolejnych ograniczeń mających na celu zapobieganie rozszerzenia się pandemii Covid-19, przypominamy o:

  • Dokonywaniu zakupów w rękawiczkach jednorazowych,
  • Godzinach dla seniorów (codziennie w między  10.00 – 12.00 jedynie seniorzy mogą dokonywać zakupów)
  • Ograniczeniu liczby osób mogących jednorazowo przebywać na terenie sklepu,
  • Zachowaniu 2- metrowego odstępu w kolejce do sklepu i do kasy
  • Zasłanianiu nosa i ust

Wszystkich, którzy muszą dokonać zakupów prosimy o stosowanie się do zasad bezpieczeństwa i wskazówek personelu sklepu i centrum.

slider-1884x866-koronawirus_szanowni-panstwo

Slider_1884_866_MAJ

W dniu dzisiejszym w Galerii, w ograniczonym zakresie, otwarte są:

Stokrotka (7:00 – 22:00)

Rossmann ( 9:00 – 21:00)

Super-Pharm (9:00 – 18:00)

Pralnia EBS (9:00 – 19:00)

Leopardus (10:00 –  18:00)

Hebe (9:00 – 19:00)

Myjnia samochodowa (9:00 – 19:00)

Ziaja (9:00 – 19:00)

RUCH (9:00 – 17:00)

Kolporter (9:00 – 18:00)

mBank (10:00 – 17:00)

BNP Paribas (10:00 – 15:00)

Kuchnie Świata (11:00 – 18:00)

 

Przed przyjściem do Galerii prosimy o kontakt telefoniczny z wybranym lokalem, w celu weryfikacji, czy jest on otwarty.

 

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.