newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_aktualnosci

Gadżety w rozmiarze XXL na ulicach Katowic

W sumie jest ich pięć. 3-metrowy but na obcasie, trochę mniejszych rozmiarów filiżanka, szminka oraz torebka stoją w centrum Katowic. Do tego ogromny miś w Parku Śląskim. Wszystkie te nienaturalnej wielkości instalacje przypominają o przyszłotygodniowym (środa, 18 września) otwarciu Galerii Katowickiej.

Oprócz reklam na nośnikach zewnętrznych oraz w środkach masowego przekazu, Galeria Katowicka zdecydowała się na tzw. reklamę ambientową. Od standardowych form reklamy tzw. ambient różni się przede wszystkim zaskakującą i przykuwającą uwagę formą. Instalacje Galerii Katowickiej można spotkać na ulicy Mariackiej (filiżanka), placu Szewczyka (torebka) i Miarki (szminka), na rondzie obok „Spodka” (but na obcasie) oraz przy wejściu do zoo w Parku Śląskim (miś).

– Bardzo się cieszymy, że mieszkańcy Śląska pozytywnie zareagowali na nasz projekt. Podchodzą, interesują się i robią zdjęcia, ponieważ za każde zdjęcie z naszymi gadżetami w dniu otwarcia czekają na ich atrakcyjne rabaty – mówi Agnieszka Jurkiewicz, Marketing & PR Manager Galerii Katowickiej.

Zdjęcia z gadżetami w rozmiarze XXL będę uprawniały do uzyskania zniżek w poniższych sklepach:

C&A

Zdjęcie z torebką

25% rabatu na jedną rzecz.

*Każda osoba może skorzysta z rabatu tylko jeden raz. Rabat nie łączy się z innymi promocjami i nie dotyczy zakupu kart podarunkowych.

 

Douglas

Zdjęcie ze szminką

Specjalny kupon rabatowy lub zaproszenie na usługę kosmetyczną*.

*Kupony rabatowe otrzyma pierwszych 3 000 klientów, którzy pokażą swoje zdjęcie z kolorową szminką.

 

SMYK

Zdjęcie z misiem

Zrób zakupy za min. 25 zł i pokaż zdjęcie przy kasie, a otrzymasz specjalny kupon rabatowy przy zakupach za min. 25 zł.

*Kupony rabatowe otrzyma pierwszych 300 klientów, którzy pokażą swoje zdjęcie z misiem.

Kupony rabatowe są ważne do 31.01.2014 r. i zawierają następującą promocję:

10% rabatu na foteliki, wózki i akcesoria niemowlęce

15% rabatu na zabawki, artykuły papiernicze, CD, DVD i książki

20% rabatu na ubrania i buty

 

Starbucks

Zdjęcie z filiżanką

Kup jedną z pysznych kaw, pokaż zdjęcie przy kasie, a otrzymasz specjalny upominek.

*Upominki otrzyma pierwszych 25 klientów, którzy pokażą swoje zdjęcie z kolorową filiżanką. Promocja ważna tylko 18 września.

Venezia

Zdjęcie z butem

Zrób zakupy, pokaż zdjęcie przy kasie, a otrzymasz 20% rabatu!

*Upominki otrzyma pierwszych 25 klientów, którzy pokażą swoje zdjęcie z kolorową filiżanką.

zrób zakupy, pokaż zdjęcie przy kasie, a otrzymasz 20% rabatu!

 

Zniżki obowiązują w dniach 18-22 września (za wyjątkiem Starbucks – promocja ważna tylko 18 września)

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.