newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_aktualnosci

Finał Wielkiej Zabawy już 12 kwietnia

Zapraszamy na druga część wielkiej zabawy wielkanocnej:

Sobota, 12 kwietnia, godz. 12.00-18.00

* ,,Co ja z tym zającem mam” zabawy animacyjne (od godz. 12.10)

* Rodzinne gotowanie (godz. 12.40, 14.00 oraz 15.40)

Krakowski kucharz Marek Widomski zaprezentuje swoje umiejętności kulinarne i zaprosi wszystkich chętnych do wspólnego gotowania. Zwycięzcy otrzymają kosze ze świątecznym ozdobami i smakołykami, zaś każdy uczestnik zabawy zabierze ze sobą do domu wielkanocnego mazurka

* Czy owady mają wady? (godz. 13.00)

To interaktywny spektakl lalkowy. Publiczność weźmie udział w corocznym, wiosennym wyborze Króla i Królowej Łąki. Biedronka i Chrząszcz prowadząc uroczystość prezentują kandydatów. Złośliwa Mucha robi co może, aby popsuć wybory i przegonić wiosnę. Kto wygra tę niezwykłą przepychankę? Aby się o tym przekonać, trzeba obejrzeć ten wyjątkowo zabawny spektakl!

* Święta u Rudej i Budzika (godz. 14.50 oraz 17.00)

Zapraszamy na spotkanie z kotami znanymi z telewizyjnego programu ,,Budzik”, które w piosenkach i zabawach opowiedzą dzieciom, jak wyglądają Święta Wielkanocne w kociej rodzinie i za co koty tak naprawdę kochają wiosnę

* Zdarzyło się wiosną (godz. 16.10)

Zabawa parateatralna, w której dzieci zostaną zaproszone do odegrania razem z aktorami ról wiosennych postaci. Będą to animacje z dużą ilością piosenek, zabawnych sytuacji, konkursów i działań aktorskich. Główne postacie to ogrodniczka i strach na wróble, którzy przygotowują ogród na nadchodzące święta, aby zające mogły w nim pochować słodycze dla dzieci. W tych działaniach przeszkadzają im krety, które szukają zagubionych okularów. Mali aktorzy, wybrani z publiczności, zagrają postaci konewek, kretów, kwiatków oraz słoneczek.

Serdecznie zapraszamy!

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.