newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_aktualnosci

Bitwa na konsole. Wejdź do gry w Katowickiej

Już niebawem Katowicka stanie się areną dla ekscytujących wirtualnych rozgrywek. W przygotowanej specjalnie na tę okazję, doskonale wyposażonej Strefie Gamingowej rozgrywane będą e-pojedynki w hitowych produkcjach survivalowych, sportowych czy zręcznościowych. Na tych z Was, którzy podejmą rzucone rękawice czekamy 27, 28 i 29 lutego!

6 nowoczesnych stanowisk do gry, 12 padów, 5 dużych monitorów i olbrzymi ekran LED – tak prawdopodobnie wygląda raj dla wszystkich miłośników gier komputerowych. Znajdziecie go nie gdzie indziej tylko w Galerii Katowickiej! Na miejscu, w ostatni weekend lutego, będziecie mogli nie tylko sprawdzić swoje umiejętności w wielu popularnych grach, ale również podziwiać pozostałych graczy podczas rozgrywanych pojedynków czy relaksować się w Strefie Gamingowej. To oczywiście nie wszystko! W ramach wydarzenia odbędzie się też pierwszy w historii Galerii Katowickiej Turniej FIFA20. W jednej z najpopularniejszych gier o tematyce sportowej zmierzycie się o mistrzowski tytuł oraz jedną z czterech nagród głównych. Zdecydowanie jest o co walczyć! Regulamin znajdziecie TUTAJ.

15-29.02_GAME_szczegolowy-plan_Galeria-Katowicka

I miejsce – karta podarunkowa o wartości 2000 zł do wykorzystania w Galerii

II miejsce – karta podarunkowa o wartości 1000 zł do wykorzystania w Galerii

2 x III miejsce  – 2 x karta podarunkowa o wartości 500 zł do wykorzystania w Galerii

Harmonogram Turnieju FIFA20:

27.02 godz. 13:00-20:00 – I dzień eliminacyjny

28.02 godz. 13:00-20:00 – II dzień eliminacyjny

29.02 godz. 10:00-15:00 – III dzień eliminacyjny

29.02 godz. 15:10-19:10 – faza finałowa

Co należy zrobić, aby wziąć udział w nim udział? Wystarczy pobrać formularz (TUTAJ do pobrania), a następnie wypełnić go i przesłać pod następujący adres: zapisy@galeriakatowicka.eu. Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona.

Godziny otwarcia Strefy Gamingowej:

27.02 (czwartek) – 11:00-21:00

28.03 (piątek) – 11:00-21:00

29.02 (sobota) – 10:00-21:00

Strefę Gamingową znajdziecie na poziomie +2 w strefie restauracyjnej. Do zobaczenia!

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.