newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_aktualnosci

Bajkowe Ferie w Mieście – zapraszamy na spektakle na naszej Scenie w Galerii!

Zastanawiacie się, jak zagospodarować dzieciom czas w czasie ferii spędzanych w mieście? Mamy rozwiązanie! Zapraszamy do Galerii Katowickiej na trzy przepiękne spektakle teatralne. 18 lutego na Scenie w Galerii, na poziomie +2, można będzie zobaczyć „Fabrykę zabawek”, „Kryształową Królową Śniegu” oraz „Koziołka Matołka”. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny – zapraszamy!

Teatralny poniedziałek, 18 lutego, rozpocznie się o 10:00 godzinnym przedstawieniem pt. „Fabryka zabawek”. Musicalowa bajka opowiada historię magicznej pracowni i rzemieślnika Stanisława, który tworzy zabawki dla dzieci. To właśnie w jego warsztacie powstają lalki, misie, pajacyki, kolejki… które nocą ożywają.

Druga z teatralnych historii to „Kryształowa Królowa Śniegu” – muzyczne przedstawienie na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena. Jest to opowieść o Kaju, którego serce zostało zamienione w sopel lodu. Jego opuszczona i zmartwiona siostra rozpoczyna poszukiwania, podczas których napotyka na wiele niebezpieczeństw… Przedstawienie będzie w godzinach 14:00 – 15:00.  GK_BAJKOWE FERIE W MIESCIE 2019 plakat

Ostatnie przedstawienie odbędzie się w godzinach 18:00 – 19:00, a będzie to „Koziołek Matołek i jego przygody”, poruszająca bajka o perypetiach zabawnego koziołka. Dzieci wraz z głównym bohaterem zwiedzą różne zakamarki świata, powalczą samurajskim mieczem, odkryją słowne łamigłówki oraz poznają afrykańskie piosenki.

Spektakle, odbywające się w ramach Bajkowych Ferii, są przeznaczone w szczególności dla dzieci do 10 roku życia. Wejście na przedstawienia jest bezpłatne. Serdecznie zapraszamy!

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.