newsletter

Galeria Katowicka

Ciekawość, pasja i poszukiwanie piękna, zaowocowało powstaniem Firmy WALDI TIME.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od ponad dwudziestu pięciu lat. Profesjonalna i rzetelna Obsługa Klienta, to kierunek w którym stale podążamy.

W ofercie posiadamy zegarki marek modowych: MICHAEL KORS, CALVIN KLEIN, DKNY, FOSSIL, DANIEL WELLINGTON, DIESEL, SKAGEN, SUPERDRY, ESPRIT oraz marki zegarmistrzowskie: CERTINA, DOXA, JUNGHANS, ORIENT, VOSTOK EUROPE, FESTINA, CONTINENTAL i wiele innych prestiżowych marek oraz piękną ponadczasową biżuterię MICHAEL KORS, FOSSIL, B0OCCADAMO. Jako pierwsi w regionie, mozemy sie pochwalic kolekcja ekskluzywnych artykulów pismienniczych marki S.T. Dupont. Obecnie pracujemy w Czterech Salonach sprzedaży w Katowicach i Krakowie

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE DO ODWIEDZENIA NASZEGO SALONU

T: 728303083

Pokaż na mapie

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.