newsletter

Galeria Katowicka

W salonie optycznym Viu Viu Optica każdy znajdzie oprawki i okulary przeciwsłoneczne idealnie dopasowane do swojej osobowości i typu urody. Dzisiaj okulary mogą być atrakcyjnym dodatkiem, dlatego przykładamy szczególną wagę do wybrania odpowiedniego modelu. Naszym klientom proponujemy modne oprawy z najnowszych kolekcji znanych marek jak Ray-Ban, Prada, Dolce&Gabbana, Versace, GUESS, Tommy Hilfiger.

Na stoisku Soczewki24, które znajduje się w salonie, oferujemy także szeroki wybór soczewek kontaktowych: jednodniowe, dwutygodniowe, miesięczne i kolorowe. W salonie Viu Viu Optica znajduje się gabinet, w którym specjalista dobiera korekcję okularową i wykonuje dopasowanie soczewek kontaktowych. Współpracujemy tylko z najlepszymi dostawcami szkieł korekcyjnych oraz soczewek kontaktowych, ponieważ naszym priorytetem są zdrowe oczy oraz dobre samopoczucie naszych klientów.

Zapraszamy serdecznie!

T: 533371565
www.viuviu.pl

Pokaż na mapie

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.