newsletter

Galeria Katowicka

W salonie optycznym Viu Viu Optica każdy znajdzie oprawki i okulary przeciwsłoneczne idealnie dopasowane do swojej osobowości i typu urody. Dzisiaj okulary mogą być atrakcyjnym dodatkiem, dlatego przykładamy szczególną wagę do wybrania odpowiedniego modelu. Naszym klientom proponujemy modne oprawy z najnowszych kolekcji znanych marek jak Ray-Ban, Prada, Dolce&Gabbana, Versace, GUESS, Tommy Hilfiger.

Na stoisku Soczewki24, które znajduje się w salonie, oferujemy także szeroki wybór soczewek kontaktowych: jednodniowe, dwutygodniowe, miesięczne i kolorowe. W salonie Viu Viu Optica znajduje się gabinet, w którym specjalista dobiera korekcję okularową i wykonuje dopasowanie soczewek kontaktowych. Współpracujemy tylko z najlepszymi dostawcami szkieł korekcyjnych oraz soczewek kontaktowych, ponieważ naszym priorytetem są zdrowe oczy oraz dobre samopoczucie naszych klientów.

Zapraszamy serdecznie!

T: 533371565
www.viuviu.pl

Pokaż na mapie

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.