newsletter

Galeria Katowicka

Kontrowersyjne reklamy, bogata paleta kolorów, komfort i miejski styl… To prawdopodobnie największe znaki rozpoznawcze, doskonale znanej na całym świecie, włoskiej marki Benetton. Firma założona przez Luciano Benettona początki miała niezwykle skromne – wszystko zaczęło się, gdy jego siostra zrobiła dla niego na drutach jaskrawo-żółty sweter, który zainspirował go do otwarcia własnego biznesu. Sweterki sprzedawano początkowo do pobliskich sklepików, lecz cieszyły się tak ogromną popularnością, że już po niedługim czasie firma kupiła swoją pierwszą fabrykę i otworzyła w pobliżu własny sklep. Otwarcie sklepu w Paryżu kilka lat później było krokiem milowym w rozwoju tej znanej dziś przez ludzi na całym świecie marki. Po krótkim czasie marka zatrudniła znanego fotografa, który odpowiadał za słynne, kontrowersyjne reklamy, dzięki którym o firmie do dziś jest naprawdę głośno! Dziś Benetton to przede wszystkim kolorowe sukienki, swetry, t-shirty, czy spodnie, które cieszą się ogromną popularnością na całym świecie!

T: 324141646
www.benetton.com

Pokaż na mapie

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.