newsletter

Galeria Katowicka

W biurze TUI Centrum Podróży oferujemy możliwość dokonywania rezerwacji kompleksowych usług takich jak: wakacje samolotem, wakacje rodzinne, wakacje z dojazdem własnym, wakacje premium. Oferta dopasowana jest do potrzeb różnych grup wiekowych, rodzin, singli, Klientów ceniących luksus oraz grup. Proponujemy również inne usługi związane z podróżowaniem: bilety lotnicze, hotele na całym świecie, ubezpieczenia turystyczne, wynajem samochodów oraz kupony wakacyjne, jako doskonały prezent na każdą okazję.

TUI Centrum Podróży to komfortowe biuro, w którym czeka na Państwa profesjonalne doradztwo turystyczne, gwarancja najwyższej jakości oferowanych usług oraz obietnica spełnienia Państwa marzeń o podróżach życia. Skorzystaj z globalnej, solidnej marki jaką jest TUI i bądź pewien, że wybierzesz beztroskie wakacje!

T: 327338900
www.tui.pl

Pokaż na mapie

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.