newsletter

Galeria Katowicka

Odwiedź Salon Podróży Travelplanet.pl w Galerii Katowickiej! Zarezerwujesz tu swoje wymarzone wakacje. Nasi konsultanci pomogą Ci w wyborze najciekawszych ofert spośród ponad 30 najbardziej godnych zaufania organizatorów wycieczek. Znajdziemy dla Ciebie najnowsze, atrakcyjne cenowo oferty i zadbamy o Twój bezpieczny wypoczynek. Żadnej oferty nie kupisz taniej w żadnym innym biurze podróży, u żadnego pośrednika ani organizatora podróży.

Nasz Salon Podróży zajmuje się także sprzedażą wypraw dla aktywnych, biletów lotniczych i miejsc w hotelach w Polsce i na świecie. Od 2001 roku z Travelplanet.pl podróżowało już ponad 700 000 osób. Dołącz do nich! Travelplanet.pl – dobrze wybrane wakacje.

T: 717717635
www.travelplanet.pl

Pokaż na mapie

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.