newsletter

Galeria Katowicka

Znany od ponad 25 lat  brand Tommy Hilfiger,  z siecią sprzedaży obejmującą ponad 90 krajów,  jest jednym ze światowych liderów wśród marek lifestylowych. Projekty Tommy’ego doskonale łączą  klasykę z luźną modą w amerykańskim stylu. Reprezentują  najlepszą jakość, ducha luzu i charakterystyczny styl bycia.

Marka oferuje odzież codzienną, sportową  i elegancką  oraz obuwie dla mężczyzn, kobiet i dzieci. W swoim asortymencie posiada  także  akcesoria takie jak: torebki, okulary, biżuterię i bieliznę.

Tommy Hilfiger znany jest przede wszystkim z dwóch linii: Tommy Hilfiger Sportswear i  Hilfiger Denim. Jeśli jesteś miłośnikiem tej marki i stylu gwarantujemy, że w naszym sklepie na pewno znajdziesz coś dla siebie.

T: 324141690
eu.tommy.com

Pokaż na mapie

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.