newsletter

Galeria Katowicka

Naszą misją jest podkreślanie wizerunku naszych klientów i spełnianie ich marzeń. Oferujemy największy w Polsce wybór znanych i cenionych, światowych marek zegarków.

Tak bogata oferta gwarantuje zaspokojenie gustów nawet najbardziej wymagających klientów. Zegarki fashion, stylowe, odważne, na co dzień i na specjalne okazje – takie są produkty sprzedawane w naszych salonach. Dynamiczny rozwój oraz ponad 20-letnie doświadczenie w sprzedaży pozwoliły nam stać się jedną z wiodących firm w naszym sektorze. Dla naszych klientów i partnerów, to także gwarancja najwyższej jakości produktów i fachowej obsługi.

Ciągłe doskonalenie w zakresie obsługi oraz szeroki wybór produktów zaspokajający potrzeby naszych klientów, to nasze priorytety. W naszych salonach znajdziecie Państwo szeroką ofertę ponad 30 marek zegarków oraz biżuterii i artykułów piśmienniczych, znanych światowych marek, takich jak: Zegarki: Seiko, Atlantic, Nautica, Pulsar, Lacoste, Guess, Casio, Lorus, Morgan, Marc Ecko, Nodo oraz Tissot, Certina, Calvin Klein, Festina, Diesel. Biżuteria: Bliss, Guess, CK. Artykuły piśmiennicze: Montblanc, Parker, Waterman, Duke, Sheaffer.

T: 324141695
www.timetrend.pl

Pokaż na mapie

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.