newsletter

Galeria Katowicka

Firma SZUZ SZOP rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1992 roku. Początkowo działalność obejmowała import oraz hurtową sprzedaż obuwia sprowadzanego głównie z Wielkiej Brytanii. W kolejnych latach import rozszerzono o inne kraje europejskie. 1995 roku, w Warszawie powstał pierwszy sklep pod nazwą SZUZ SZOP, gdzie sprzedawano głównie brytyjskie marki młodzieżowe: Dr Martens, Grniders, Underground. Stopniowo kolekcja została rozszerzona o nowe międzynarodowe marki.Obecnie, SZUZ SZOP koncentruje się na sprzedaży detalicznej oraz dystrybucji obuwia hiszpańskiej firmy ElNaturalista, której SZUZ SZOP jest wyłącznym dystrybutorem na rynek Polski.

W sklepach SZUZ SZOP prowadzona jest sprzedaż kolekcji następujących firm: ElNaturalista, Tommy Hilfiger, Desigual, Rider, Fly London, Gas, Hispanitas, Geox,U.S.POLO i inne. SZUZ SZOP tworzy także własne kolekcje pod swoją marką

T: 666098094
www.szuzszop.pl

Pokaż na mapie

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.