newsletter

Galeria Katowicka

Swatch stworzony przez założyciela Nicholasa G. Hayek’a nigdy nie był zwykłym zegarkiem, był także sposobem komunikowania się. Mechanizm kwarcowy, wodoszczelność, dokładność, szwajcarska jakość, szeroka gama wzorów i niska cena to cechy charakterystyczne dla marki Swatch, która od lat z sukcesem podbija serca wielu miłośników zegarków. W ciągu prawie 30 lat od chwili, kiedy pierwsze zegarki Swatch Gent podbiły świat, szwajcarski producent zegarków przedstawił nadzwyczajną serię innowacyjnych produktów, począwszy od pierwszych zegarków Swath Original, aż po Skin i niesamowitą ilość zegarków Swatch Irony – a wśród nich także nadzwyczajny zegarek Chrono Automatic.

W ofercie Swatch znajduje się również biżuteria wykonana z wysokiej jakości materiałów, takich jak stal szlachetna, kryształ, ceramika czy skóra. Najmłodsi miłośnicy zegarków również znajdą coś dla siebie w naszej ofercie. Zegarki Flik Flak są dowodem na to, że można połączyć modny i zabawny wygląd z doskonałą jakością. W dzisiejszych czasach kluczem do sukcesu jest kreatywna sprzedaż, dlatego Swatch posiada własne sklepy o dużej powierzchni, stoiska w innych sklepach i kioski na całym świecie.

Zegarki Swatch doskonale komponują się z osobami w każdym wieku i dopasowane są do każdej okazji. Zegarek Swatch stał się sposobem na wyrażenie radości czy kontrowersyjnych poglądów. Podczas tworzenia zegarków specjalnych edycji i nowych kolekcji, Swatch współpracuje z czołowymi projektantami. Wśród najbardziej popularnych prac stworzonych dla marki Swatch, znajdują się zegarki zaprojektowane przez projektantów, jak np. Agatha Ruiz de la Prada, Jean-Charles de Castelbajac, David LaChapelle, Cassette Playa and Jeremy Scott. Dzisiaj rewolucja wciąż trwa – Swatch wyraża emocje i każdy je rozumie.

T: 324141729
www.swatch.com

Pokaż na mapie

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.