newsletter

Galeria Katowicka

Pasmanteria to miejsce, nie tylko dla osób zajmujących się szyciem czy robótkami ręcznymi, ale każdego, kto ceni własny, niepowtarzalny styl, ciekawe dodatki. Opierając się na przykładach sklepów Europy Zachodniej, postanowiliśmy otworzyć profesjonalny sklep pasmanteryjny w Galerii Katowickiej.

Znajdziecie tu Państwo szeroką gamę koronek, taśm ozdobnych do odzieży z najnowszych kolekcji włoskich. Modne kolory, niepowtarzalne serie. Proponujemy również największy w Katowicach wybór guzików ( ok. 3000 wzorów) oraz unikalne dodatki jak agrafki, broszki, kamienie, aplikacje, łańcuszki, aksamitki w niespotykanych kolorach, wstążki na każdą okazję. Jest to miejsce gdzie znajdziecie Państwo wszystko co potrzebne do szycia , od igły, nitki, dodatków krawieckich, guzików, aż po maszynę do szycia. Na miejscu wykonujemy usługi krawieckie, poprawki odzieży.

Wizyta w naszej pasmanterii z pewnością podsunie nowe pomysły, zainspiruje do urozmaicenia garderoby. Uzupełnieniem naszej oferty są niemieckie ręczniki firm Cawo, Move. Wykonane ze 100% bawełny, mięsiste, miłe w dotyku, idealnie wchłaniają wodę.

Współpracujemy z renomowanymi producentami pasmanterii jak Coats, Gutermann, DMC, YKK, Prym, Kuny. Samodzielnie, tylko dla naszego sklepu, importujemy taśmy ozdobne, koronki, guziki z Włoch, Francji, Hiszpanii, Szwajcarii. Regularnie odwiedzamy targi pasmanteryjne w Paryżu starając się dostosować ofertę sklepu do najnowszych trendów mody.

Otwarta ekspozycja towarów zapewnia Państwu swobodny dostęp i możliwość dokładnego obejrzenia produktów. Przy zakupie maszyn do szycia proponujemy praktyczną prezentację produktu, z możliwością testu obsługi maszyny przez klienta, nawet z wykorzystaniem własnych materiałów.

W najbliższym czasie planujemy otwarcie następnych profesjonalnych sklepów pasmanteryjnych w głównych miastach Polski.

T: 324141721

Pokaż na mapie

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.