newsletter

Galeria Katowicka

Oferta delikatesów Organic Farma Zdrowia skierowana jest do wszystkich osób, które prowadzą zdrowy styl życia oraz które chcą zapoznać się z unikalnymi cechami produktów ekologicznych i naturalnych. Jak w całej sieci i tu zgromadzono ok 4 tys. produktów, w tym większość to produkty posiadające certyfikaty ekologiczne. W delikatesach tych Klienci znajdą rozbudowaną ofertę wędlin tradycyjnych, naturalnych i ekologicznych oraz coraz większą ofertę drobiu i mięsa ekologicznego, szeroki wybór pieczywa, makaronów i włoskich dodatków do nich, mąki, płatków, kasz i ziarna. W dziale z nabiałem znajdują się sery z mleka krowiego, koziego i owczego, sery żółte polskie i importowane, produkty sojowe, z tofu i wyroby garmażeryjne. Proponujemy również szeroki wybór bakalii, suszonych owoców, przypraw, przetworów owocowo-warzywnych oraz ogromny wybór soków krajowych i importowanych. Każdy znajdzie coś dla siebie i zawsze może z oferowanych składników skomponować ekologiczne śniadanie, obiad i kolację uzupełnioną wyśmienitym winem z ekologicznych winogron lub wspaniałym polskim miodem pitnym.

Tak jak w całej sieci wyodrębnione są tu również działy z żywnością bezglutenową i bezcukrową, a także przeznaczone dla osób stosujących specjalną dietę np. produkty bez laktozy.

W naszej ofercie znajduje się również bogata propozycja BIO kosmetyków, w tym kosmetyki dziecięce, w których wykorzystano zalety słynnego krzewu Manuka. Dział BIO środków higieny i czystości pozwala zaopatrzyć się we wszelkie produkty potrzebne w gospodarstwie domowym.

T: 324141673
www.organicmarket.pl

Pokaż na mapie

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.