newsletter

Galeria Katowicka

MOBILE STORE to ogólnopolska sieć punktów sprzedaży z telefonami oraz akcesoriami GSM obecna na rynku od 2009 roku.

W swojej ofercie posiadamy bogaty asortyment telefonów komórkowych i smartfonów, szkieł hartowanych oraz unikalny wybór akcesoriów. Ponadto oferujemy klientom możliwość zaprojektowania indywidualnego etui na telefon poprzez wybór wzoru lub zdjęcia, które mogą zostać wydrukowane na pokrowcu. Świadczymy również usługi związane z naprawą urządzeń GSM. Wieloletnie doświadczenie w tej branży przedkłada się na jakość wykonywanych przez nas usług oraz stale rosnącą liczbę zadowolonych klientów.

Email: galeria.katowicka@mobilestore.com.pl

T: 888371700
www.mobilestore.com.pl

Pokaż na mapie

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.