newsletter

Galeria Katowicka

Oferta obejmuje kilka tysięcy produktów dedykowanych miłośnikom spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Asortyment dostępny w Militaria.pl jest również źródłem inspiracji na przydatne, choć niebanalne męskie prezenty.

Asortyment strzelecki – wiatrówki, łuki, paintball czy air soft gun dedykowany jest osobom poszukującym sposobu na relaks, odpoczynek i dobrą zabawę. Szeroki wybór wyposażenia outdoorowego przydatnego w terenie, takiego jak lornetki, latarki, noże, multitoole, pozwoli przygotować się nie tylko na weekendowy wypad za miasto, ale sprawdzi się również na co dzień.

Dla osób chcących poczuć się bezpiecznie dedykowany jest szeroka oferta produktów do samoobrony. Całość dopełnia oferta markowej modnej odzieży militarnej, technicznej, obuwia specjalistycznego oraz akcesoriów turystycznych i survivalowych. Cały asortyment sklepu dostępny jest bez zezwolenia.

T: 515036026
www.militaria.pl

Pokaż na mapie

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.