newsletter

Galeria Katowicka

McArthur to jedna z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych polskich marek obuwia w kraju. Obuwie McArthur to wygoda i wyjątkowe wzornictwo. Współczesna elegancja z dodatkiem swobody i prostych połączeń kolorystycznych. McArthur proponuje buty damskie i męskie z mieszanką wyrafinowania i indywidualnego stylu, charakteryzującego się pewnością siebie.

W kolekcji McArthur znajdziemy propozycje bardziej klasyczne, jak i takie z odrobiną świeżości, które pasują zarówno do prostych spodni, jak i do dopasowanych spódnic czy sukienek.

Proponujemy nowoczesny i młodzieńczy charakter, nie ma znaczenia czy wolisz sportowy styl, wygodne półbuty, czy bardziej klasyczne czółenka na wysokim obcasie. Z butami McArthur poczujesz się wyjątkowo w każdej sytuacji.

T: 324141606
www.mcarthur.com.pl

Pokaż na mapie

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.