newsletter

Galeria Katowicka

M∙A∙C Cosmetics to jedna z najbardziej popularnych i cenionych firm makijażowych na świecie. W ofercie salonu M∙A∙C w Galerii Katowickiej znajdują się kosmetyki do makijażu oczu, ust, twarzy oraz do pielęgnacji. M∙A∙C słynie z kolorowych, mocno napigmentowanych, trwałych cieni do powiek oraz profesjonalnych podkładów. Innym topowym produktem są pędzle do makijażu wykonane z najwyższej jakości włókien naturalnych i syntetycznych.

Sztandarowym produktem firmy, który wiąże się również z jej charytatywną działalnością, jest pomadka i błyszczyk VIVA GLAM, ze sprzedaży których zasilane jest konto funduszu M∙A∙C AIDS Fund – wspierający na całym świecie kobiety, mężczyzn oraz dzieci dotkniętych wirusem HIV lub chorobą AIDS. W każdym punkcie M∙A∙C na świecie w okresie przedświątecznym pojawiają się także okolicznościowe kartki zaprojektowane przez dzieci zarażone wirusem HIV lub chore na AIDS. Całkowity dochód ze sprzedaży kartek przekazywany jest wyselekcjonowanym organizacjom zajmującym się dziecięcą problematyką HIV/AIDS.

Firma M∙A∙C wywodzi się z Kanady, została założona w 1984 roku w Toronto przez Franka Toskano, stylistę fryzur, makijażystę oraz fotografa i Franka Angelo, właściciela sieci salonów fryzjerskich. Od 1998 roku M∙A∙C Cosmetics należy do koncernu Estée Lauder Corporation. Kosmetyki M∙A∙C sprzedawane są w ponad siedemdziesięciu krajach świata, największą popularnością cieszą się w Stanach Zjednoczonych.

Obecnie firma na terenie Polski posiada 7 salonów (w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu) oraz dwa punkty zlokalizowane w perfumeriach Douglas (Łódź i Zielona Góra). Salon o powierzchni 51 m2 w Galerii Katowickiej jest pierwszym salonem na Śląsku.

T: 667711671
www.maccosmetics.pl

Pokaż na mapie

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.