newsletter

Galeria Katowicka

Top Pressy to punkty specjalizujące się w sprzedaży prasy, książek, wyrobów tytoniowych, e-papierosów, doładowani pre-paid, leków OTC, zabawek i produktów impulsowych.

Ważnym elementem wyróżniającym ofertę sieci Top Press jest szeroki wybór usług. Nasi Klienci mogą między innymi: kupić zakłady Lotto, bilety komunikacji miejskiej, opłacić rachunki domowe, dokonać płatności należności wobec ZUS i US, dokonać wpłaty na konto bankowe, nadać i odebrać przesyłki kurierskie, kupić karty podarunkowe i doładowania e-contentu.

www.sw.kolporter.com.pl/top_press_salony_i_wyspy

Pokaż na mapie

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.