newsletter

Galeria Katowicka

Hebe to nowoczesny sklep kosmetyczny, który swoim klientom oferuje starannie wyselekcjonowany, zróżnicowany asortyment oraz atrakcyjne promocje cenowe, a także produkty dostępne na wyłączność. To również niepowtarzalna atmosfera robienia zakupów oraz wysoka jakość obsługi.

Specjalnie przeszkolone konsultantki pomogą dobrać odpowiedni kosmetyk, który spełni potrzeby i oczekiwania każdej, nawet najbardziej wymagającej, klientki. Ponadto w sklepie można wykonać makijaż w specjalnie przeznaczonej do tego strefie. W Hebe każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośniczki kosmetyków kupią tu niezbędne produkty do makijażu oraz pielęgnacji ciała i włosów, w tym profesjonalne kosmetyki stosowane w salonach urody oraz szeroki wybór perfum. Produkty dostępne w sklepie zawsze wpisują się w aktualne trendy, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentek. Hebe pomaga dbać nie tylko o urodę, ale również o zdrowie. Znajdujące się tu dermokosmetyki to produkty o działaniu specjalistycznym, poddawane testom dermatologicznym, stworzone na bazie naturalnych składników. Dodatkowo w Hebe znaleźć można artykuły niezbędne do prowadzenia domu.

Hebe w Galerii Katowickiej to pierwsza placówka w Katowicach. Wcześniej mieszkańcy aglomeracji śląskiej mieli możliwość poznania Hebe w Chorzowie, Gliwicach, Bytomiu lub Zabrzu. W pierwszym tygodniu działania sklepu na klientów będzie czekała specjalnie przygotowana oferta promocyjna. W dniu otwarcia będą mogli też skorzystać z dodatkowych atrakcji – takich jak konkursy z nagrodami, darmowy makijaż, konsultacje specjalistów oraz wielu niespodzianek. Serdecznie zapraszamy!

T: 692444157
www.drogeriahebe.pl

Pokaż na mapie

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.