newsletter

Galeria Katowicka

Hebe to nowoczesny sklep kosmetyczny, który swoim klientom oferuje starannie wyselekcjonowany, zróżnicowany asortyment oraz atrakcyjne promocje cenowe, a także produkty dostępne na wyłączność. To również niepowtarzalna atmosfera robienia zakupów oraz wysoka jakość obsługi.

Specjalnie przeszkolone konsultantki pomogą dobrać odpowiedni kosmetyk, który spełni potrzeby i oczekiwania każdej, nawet najbardziej wymagającej, klientki. Ponadto w sklepie można wykonać makijaż w specjalnie przeznaczonej do tego strefie. W Hebe każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośniczki kosmetyków kupią tu niezbędne produkty do makijażu oraz pielęgnacji ciała i włosów, w tym profesjonalne kosmetyki stosowane w salonach urody oraz szeroki wybór perfum. Produkty dostępne w sklepie zawsze wpisują się w aktualne trendy, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentek. Hebe pomaga dbać nie tylko o urodę, ale również o zdrowie. Znajdujące się tu dermokosmetyki to produkty o działaniu specjalistycznym, poddawane testom dermatologicznym, stworzone na bazie naturalnych składników. Dodatkowo w Hebe znaleźć można artykuły niezbędne do prowadzenia domu.

Hebe w Galerii Katowickiej to pierwsza placówka w Katowicach. Wcześniej mieszkańcy aglomeracji śląskiej mieli możliwość poznania Hebe w Chorzowie, Gliwicach, Bytomiu lub Zabrzu. W pierwszym tygodniu działania sklepu na klientów będzie czekała specjalnie przygotowana oferta promocyjna. W dniu otwarcia będą mogli też skorzystać z dodatkowych atrakcji – takich jak konkursy z nagrodami, darmowy makijaż, konsultacje specjalistów oraz wielu niespodzianek. Serdecznie zapraszamy!

T: 692444157
www.drogeriahebe.pl

Pokaż na mapie

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.