newsletter

Galeria Katowicka

Felina oferuje wyjątkowo wygodną bieliznę dla kobiet ceniących komfort i szukających połączenia klasycznej elegancji z doskonałym dopasowaniem, wysoką jakością surowców i wykonaniem, aż do dużych rozmiarów. Asortyment Feliny stanowią trzy odrębne linie produktowe: Felina, Felina Conturelle i [un:usual]

Felina to modelowanie sylwetki , komfort noszenia i funkcjonalność. Kolekcje z tej linii dedykowane są Klientom z grupy wiekowej 50+.

Felina Conturelle to przede wszystkim zmysłowość, która daje każdej kobiecie poczucie wyjątkowości. Przeznaczona jest dla nowoczesnych, pewnych siebie pań. Linia ta poświęcona jest przede wszystkim Paniom z grupy wiekowej 30+.

[un:usual] to doskonała bielizna aż do największych rozmiarów dla młodych, przebojowych kobiet. Modele z tej linii to lekkie konstrukcje, zdecydowane kolory i odważne, modne wzornictwo. Linia poświęcona jest Klientkom z grupy wiekowej 20+.

T: 324141670
www.felina.pl

Pokaż na mapie

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.