newsletter

Galeria Katowicka

Felina oferuje wyjątkowo wygodną bieliznę dla kobiet ceniących komfort i szukających połączenia klasycznej elegancji z doskonałym dopasowaniem, wysoką jakością surowców i wykonaniem, aż do dużych rozmiarów. Asortyment Feliny stanowią trzy odrębne linie produktowe: Felina, Felina Conturelle i [un:usual]

Felina to modelowanie sylwetki , komfort noszenia i funkcjonalność. Kolekcje z tej linii dedykowane są Klientom z grupy wiekowej 50+.

Felina Conturelle to przede wszystkim zmysłowość, która daje każdej kobiecie poczucie wyjątkowości. Przeznaczona jest dla nowoczesnych, pewnych siebie pań. Linia ta poświęcona jest przede wszystkim Paniom z grupy wiekowej 30+.

[un:usual] to doskonała bielizna aż do największych rozmiarów dla młodych, przebojowych kobiet. Modele z tej linii to lekkie konstrukcje, zdecydowane kolory i odważne, modne wzornictwo. Linia poświęcona jest Klientkom z grupy wiekowej 20+.

T: 324141670
www.felina.pl

Pokaż na mapie

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.