newsletter

Galeria Katowicka

Francuska marka Etam Lingerie, jedna z czterech marek należących do Grupy ETAM, istnieje od 1916 roku i nierozerwalnie łączy się z modą damską oraz bielizną. Aktualnie jest jedną z pięciu największych marek bieliźniarskich na świecie i tworzy sieć 600 salonów w 33 krajach. Etam Lingerie oferuje kobietom seksowną bieliznę damską, podwiązki, tuniki, topy, piżamy, szlafroki oraz różnorodne akcesoria inspirowane najnowszymi trendami światowej mody a kolekcje dostępne w salonach charakteryzują się różnorodnością form i kolorów. Twarzą marki jest rosyjska top-modelka Natalia Vodianova.

T: 327326669
www.etam.pl

Pokaż na mapie

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.