newsletter

Galeria Katowicka

Estée Lauder z dumą prezentuje nowy wystrój salonu Estée Lauder – nowoczesną, dynamiczną i przyjazną konsumentom przestrzeń, umożliwiającą naszym klientkom pełne zanurzenie się w luksusie oraz nowoczesnej elegancji, z której słynie nasza marka.

W nowym salonie Estée Lauder klientka poczuje wyjątkową obsługę. Strefa przyjaznego kontaktu oferuje możliwość bardziej osobistej, indywidualnej interakcji klientów z doradcami ds. urody. Zaprojektowane w Estée Lauder autorskie narzędzia zapewniają możliwość udzielenia pełnej konsultacji w zakresie pielęgnacji, makijażu i zapachów, a reszta strefy umożliwia bardziej spontaniczną, krócej trwającą obsługę.

Beautiful Skin Studios™ to specjalne miejsca konsultacyjne, dzięki którym klientki będą mogły obejrzeć wykonany makijaż w 3 rodzajach światła: dziennym, biurowym i wieczorowym. Dodatkową innowacją będzie iMatch™ Digital Shade Finder – intuicyjne urządzenie działające w każdym oświetleniu. iMatch™ umożliwia dobór podkładu, dopasowanego do potrzeb i stylu życia klientki, a przede wszystkim idealnie dobranego do jej kolorytu skóry.

T: 324141727
www.esteelauder.pl

Pokaż na mapie

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.