newsletter

Galeria Katowicka

Endorphine drogeria inna niż wszystkie. Polskie marki, polskie produkty wysokiej jakości w dobrej cenie znanych i poszukiwanych polskich producentów kosmetyków naturalnych: Bielenda, Bielenda Professional, Farmona, Idee Pharm,  Delia, Eveline, Verona, Joko, Bell, Miraculum, Ingrid, Diadem.

Pełen asortyment produktów z danej marki od kosmetyków detalicznych, home care, produktów aptecznych, a także produktów profesjonalnych do użytku w gabinetach kosmetycznych. W miłej atmosferze, eleganckiej drogerii, z dawką próbek i gadżetów wybierzesz prezent dla bliskiej osoby lub uwalniając endorfiny sprawisz sobie niewyobrażalną przyjemność.

Endorfiny – grupa hormonów peptydowych, wywołują doskonałe samopoczucie i zadowolenie z siebie oraz generalnie wywołują wszelkie inne stany euforyczne (tzw. hormony szczęścia). Wikipedia podaje, że do bodźców powodujących wydzielanie endorfin, należą m.in. śmiech, wysiłek fizyczny, niektóre (głównie pikantne) przyprawy, opalanie, czekolada, orgazm, my udowodnimy, że także zakupy u nas!

Naszym wyróżnikiem jest to, że u nas asortyment Bielendy czy Farmony znajdziesz cały, jeśli kochasz odżywkę do włosów Jantar u nas jest dostępna cała seria. Zapraszamy.

Pokaż na mapie

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.