newsletter

Galeria Katowicka

Endorphine drogeria inna niż wszystkie. Polskie marki, polskie produkty wysokiej jakości w dobrej cenie znanych i poszukiwanych polskich producentów kosmetyków naturalnych: Bielenda, Bielenda Professional, Farmona, Idee Pharm,  Delia, Eveline, Verona, Joko, Bell, Miraculum, Ingrid, Diadem.

Pełen asortyment produktów z danej marki od kosmetyków detalicznych, home care, produktów aptecznych, a także produktów profesjonalnych do użytku w gabinetach kosmetycznych. W miłej atmosferze, eleganckiej drogerii, z dawką próbek i gadżetów wybierzesz prezent dla bliskiej osoby lub uwalniając endorfiny sprawisz sobie niewyobrażalną przyjemność.

Endorfiny – grupa hormonów peptydowych, wywołują doskonałe samopoczucie i zadowolenie z siebie oraz generalnie wywołują wszelkie inne stany euforyczne (tzw. hormony szczęścia). Wikipedia podaje, że do bodźców powodujących wydzielanie endorfin, należą m.in. śmiech, wysiłek fizyczny, niektóre (głównie pikantne) przyprawy, opalanie, czekolada, orgazm, my udowodnimy, że także zakupy u nas!

Naszym wyróżnikiem jest to, że u nas asortyment Bielendy czy Farmony znajdziesz cały, jeśli kochasz odżywkę do włosów Jantar u nas jest dostępna cała seria. Zapraszamy.

Pokaż na mapie

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.