newsletter

Galeria Katowicka

Przyjdź i odkryj bankowość jutra z Citi Handlowy w nowoczesnym oddziale Smart w Galerii Katowickiej! Oddział Smart Citi Handlowy to:

– Cztery nowoczesne stanowiska samoobsługi, gdzie samodzielnie lub wspólnie z doradcą możesz wystąpić o produkt albo skorzystać z bankowości internetowej;

– Pokój video spotkań, gdzie przez video połączenie porozmawiasz z wysokiej klasy ekspertami;

– Bankomat, w którym wypłacisz gotówkę w 3 walutach PLN, EUR, USD albo wpłacisz gotówkę w PLN;

– Interaktywne ekrany dotykowe, gdzie zapoznasz się z ofertą produktów i usług Citi Handlowy i wybierzesz te, które wpisują się w twoje potrzeby;

– Wielkopowierzchniowy ekran z informacjami o promocyjnych produktach oraz zniżkach u partnerów Citi Handlowy w Galerii Katowickiej.

PAMIĘTAJ! W Galerii Katowickiej płacąc kartami Citi Handlowy otrzymasz atrakcyjne zniżki u takich partnerów jak:  By Dziubeka, LANCERTO, Pizza Dominium, Swiss, Tatuum, Time Trend, Wittchen, Wyjątkowyprezent.pl, Yves Rocher.

Odwiedź oddział Smart i przekonaj się, na czym polega nowoczesna bankowość w Citi Handlowy!

T: 226922484
www.citihandlowy.pl

Pokaż na mapie

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.