newsletter

Galeria Katowicka

Przyjdź i odkryj bankowość jutra z Citi Handlowy w nowoczesnym oddziale Smart w Galerii Katowickiej! Oddział Smart Citi Handlowy to:

– Cztery nowoczesne stanowiska samoobsługi, gdzie samodzielnie lub wspólnie z doradcą możesz wystąpić o produkt albo skorzystać z bankowości internetowej;

– Pokój video spotkań, gdzie przez video połączenie porozmawiasz z wysokiej klasy ekspertami;

– Bankomat, w którym wypłacisz gotówkę w 3 walutach PLN, EUR, USD albo wpłacisz gotówkę w PLN;

– Interaktywne ekrany dotykowe, gdzie zapoznasz się z ofertą produktów i usług Citi Handlowy i wybierzesz te, które wpisują się w twoje potrzeby;

– Wielkopowierzchniowy ekran z informacjami o promocyjnych produktach oraz zniżkach u partnerów Citi Handlowy w Galerii Katowickiej.

PAMIĘTAJ! W Galerii Katowickiej płacąc kartami Citi Handlowy otrzymasz atrakcyjne zniżki u takich partnerów jak:  By Dziubeka, LANCERTO, Pizza Dominium, Swiss, Tatuum, Time Trend, Wittchen, Wyjątkowyprezent.pl, Yves Rocher.

Odwiedź oddział Smart i przekonaj się, na czym polega nowoczesna bankowość w Citi Handlowy!

T: 226922484
www.citihandlowy.pl

Pokaż na mapie

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.