newsletter

Galeria Katowicka

Firma Chantelle jest jednym z wiodących na świecie producentów najwyższej jakości bielizny. Znana jest z innowacyjnych projektów wyznaczających często nowe trendy w branży bieliźniarskiej. Niepowtarzalne, wyrafinowane wzory oraz najwyższej jakości materiały przyciągają uwagę kobiet, które cenią sobie wygodę oraz elegancję. Ponadto Chantelle słynie z profesjonalnego doradztwa w dziedzinie doboru bielizny. Marka Chantelle łączy w sobie komfort, ponadczasowy styl i „francuski szyk”, ubierając kobiety od prawie 130 lat w piękną, dostosowaną do aktualnych trendów w modzie bieliznę. Produkty firmy Chantelle trafiają do ponad 100 krajów na całym świecie, co sprawia, że jest to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek w segmencie ekskluzywnej bielizny dla kobiet.

Francuska marka damskiej bielizny Passionata inspiruje, uwodzi, budzi ukryte pragnienia. Bogactwo wzorów, subtelne kolory, koronkowe wykończenia i delikatność materiału sprawiają, że w bieliźnie tej każda kobieta poczuje się zmysłowo i seksownie. Passionata pozwala błyszczeć, zachwycać i cieszyć się życiem niezależnie od chwili i sytuacji. Wprowadza w ekscytujący świat glamour, który może być udziałem każdej kobiety.

Poprzez obalenie utartych schematów i nacechowanie swych kolekcji sporą dawką zuchwałości Chantal Thomass przeprowadziła prawdziwą rewolucję: postawiła bieliznę na piedestale i sprawiła, że stała się przedmiotem pożądania wielbicielek mody.
Chantal Thomass – pierwsza projektantka, która pokazała na wybiegu gorsety, pasy do pończoch i koronkowe rajstopy – wprowadziła ponętną bieliznę na salony. Nigdy wcześniej nikt nie odważył się zaspokajać potrzeb kobiet w taki sposób, proponując produkty z luksusowych tkanin i dając możliwość upiększania się dla samych siebie, zgodnie z własnym nastrojem!
Świat Chantal Thomass jest absolutnie wyjątkowy. Róż i czerń, wytworna sylwetka projektantki oraz jej czerwone usta, inspiracje wiekiem osiemnastym, odniesienia do lat czterdziestych i pięćdziesiątych wieku dwudziestego, niezwykła umiejętność przeniesienia męskich elementów na cudownie kobiece koronki i jedwabie, a także radość i zwodniczy uśmiech, które biją z każdego kompletu bielizny – oto znaki charakterystyczne marki.

T: 606333119
www.chantelle.com

Pokaż na mapie

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.