newsletter

Galeria Katowicka

Jako firma, która przoduje na rynku europejskim w zakresie sprzedaży modnej biżuterii i modnych dodatków, koncern Bijou Brigitte prowadzi sieć ponad 1.150 sklepów w kraju i za granicą. Od aktualnych trendów po wiecznie modne klasyki – szeroki asortyment Bijou Brigitte obejmujący ponad 9000 artykułów to atrakcyjna oferta dla każdego: zabawne ozdoby do włosów dla najmłodszych klientów, najnowsze dodatki dla znających się na modzie miłośniczek biżuterii, ekskluzywne dodatki z kolekcji „Senso di Donna“ i klasyczna biżuteria ze srebra. Piękne minerały powodują u kolekcjonerów szybsze bicie serca i stanowią pożądany prezent. Życzliwy i profesjonalny personel z przyjemnością doradzi i pomoże w wybraniu czegoś odpowiedniego. A znakomita relacja między ceną a własnościami produktów czyni z zakupów w Bijou Brigitte szczególną przyjemność.

T: 324141664
www.bijou-brigitte.com

Pokaż na mapie

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.