newsletter

Galeria Katowicka

4Faces – nowa przestrzeń dla sportu!

4Faces to nowoczesny sklep multibrandowy, który łączy w sobie wszystko to czego potrzebuje klient, począwszy od początkującego pasjonata po zaawansowanego sportowca. W swojej ofercie dysponuje znanymi światowymi markami oraz szeroką i unikalną ofertą. Asortyment obejmuje ubrania, sprzęt oraz akcesoria do najpopularniejszych w Polsce dyscyplin sportowych.

O klientów dba profesjonalna obsługa, wśród której znajdują się sportowi pasjonaci, którzy pomogą spełnić oczekiwania klientów poszukujących odzieży i sprzętu do rekreacyjnego, amatorskiego i profesjonalnego uprawiania sportu.

W sklepie można uzyskać poradę eksperta w kwestii planów treningowych, porad dietetycznych, wszystko dopasowane indywidualnie do potrzeb klienta.

T: 324141230
4faces.com.pl

Pokaż na mapie

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.