newsletter

Galeria Katowicka

4Faces – nowa przestrzeń dla sportu!

4Faces to nowoczesny sklep multibrandowy, który łączy w sobie wszystko to czego potrzebuje klient, począwszy od początkującego pasjonata po zaawansowanego sportowca. W swojej ofercie dysponuje znanymi światowymi markami oraz szeroką i unikalną ofertą. Asortyment obejmuje ubrania, sprzęt oraz akcesoria do najpopularniejszych w Polsce dyscyplin sportowych.

O klientów dba profesjonalna obsługa, wśród której znajdują się sportowi pasjonaci, którzy pomogą spełnić oczekiwania klientów poszukujących odzieży i sprzętu do rekreacyjnego, amatorskiego i profesjonalnego uprawiania sportu.

W sklepie można uzyskać poradę eksperta w kwestii planów treningowych, porad dietetycznych, wszystko dopasowane indywidualnie do potrzeb klienta.

DIETETYK

Body Center to integralna część sklepów 4Faces, która dedykowana jest osobom chcącym zadbać o swoje ciało i zdrowie. Obecni tutaj eksperci, na co dzień pomagają naszym klientom dobrać odpowiedni plan treningowy czy ułożyć dietę. Wszystko poprzedzone jest analizą składu ciała, wywiadem dotyczącym preferencji żywieniowych oraz w razie potrzeby aktualnymi wynikami badań laboratoryjnych czy testami na nietolerancje pokarmowe. Dzięki kompleksowej obsłudze tworzymy indywidualnie dobrane zestawy ćwiczeń oraz plany dietetyczne. Pomagamy również naszym konsumentom znaleźć motywację do systematycznych ćwiczeń.

Zapraszamy do kontaktu:
Marta Tomasik
tel: +48 514 854 224
e-mail: marta.tomasik@4faces.com.pl

T: 324141230
4faces.com.pl

Pokaż na mapie

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.