newsletter

Galeria Katowicka

GK_WP_banner_www_v3_nowa

GK_PWP_logo_scenaGK_900x120

Scena w Galerii - premiera spektaklu "Kamienie"Scena w Galerii - premiera spektaklu "Kamienie"Scena w Galerii - spektakl "Zaczarowana walizka"Scena w Galerii - warsztaty teatralne "Nowe Legendy Miejskie"

 

Premiery spektakli, warsztaty oraz niezwykłe spotkania… Scena w Galerii, czyli 4. scena Teatru Śląskiego to kolejna kulturalna inicjatywa zrealizowana w ramach Projektu Wyższy Poziom.

Repertuar MAJ 2017
17. [środa] – 16:00 HAŁAS – Przegląd muzyki każdej

Repertuar CZERWIEC 2017
06. [wtorek] – 11:00 „SZTUKOWANIE – zajęcia dla seniorów”, spotkanie pt. „Twórczość Fridy Kahlo”

Powyższy repertuar może ulec zmianie. Bilety na poszczególne wydarzenia można kupić/zarezerwować w nowym punkcie kasowym na poziomie +2, czynnym codziennie w godzinach od 16:00 do 20:00.

GK_PWP_logo_900x80

W centrum miasta, w punkcie docelowym, ale też i w drodze.
W zaskakującej przestrzeni, w miejscu na pozór nieoczywistym.
Nauka, muzyka, sztuka, teatr, film i inne aktywności kreatywne w ramach nowej unikalnej inicjatywy!

Galeria Katowicka ze względu na lokalizację jest dla mieszkańców regionu zarówno miejscem docelowym, jak punktem w drodze! Z pomysłu na funkcję, którą może odegrać w życiu miasta i mieszkańców, powstał projekt zakładający stworzenie odpowiednich warunków i zaplanowanie aktywności, które pozwolą odwiedzającym centrum Katowic doświadczać tego, co wartościowe, a na co, na co dzień, może brakować czasu. Inicjując PROJEKT WYŻSZY POZIOM Galeria Katowicka pragnie stać się tubą miasta, która przyciąga najciekawsze wydarzenia, wspiera instytucje oraz promuje wszystko to, co jest warte uwagi w mieście.

Razem z organizacjami i instytucjami kultury, sztuki oraz ośrodkami nauki, wykorzystując popularną przestrzeń w centrum miasta, Galeria Katowicka oferuje i promuje aktywności oraz przedsięwzięcia, które pozwalają na rozwój, rozbudzanie zainteresowań oraz zwiększanie świadomości kulturalnej, artystycznej i naukowej mieszkańców miasta Katowice oraz miast okolicznych. Głównymi obszarami rozwijanymi w ramach PROJEKTU WYŻSZY POZIOM są: nauka, muzyka, sztuka, teatr, film oraz inne aktywności kulturalne.

Projekt Wyższy PoziomProjekt Wyższy PoziomProjekt Wyższy PoziomProjekt Wyższy PoziomProjekt Wyższy PoziomProjekt Wyższy PoziomProjekt Wyższy PoziomProjekt Wyższy PoziomProjekt Wyższy PoziomProjekt Wyższy PoziomProjekt Wyższy PoziomProjekt Wyższy Poziom

Partnerzy projektu:

Urząd Miasta KatowiceInstytucja Kultury Katowice Miasto OgrodówNarodowa Orkiestra Symfonicznej Polskiego RadiaTeatr ŚląskiUniwersytet ŚląskiUniwersytet RozwojuTeatr TripTeatr Bez ScenyGaleria Pracownia RenesansSekwencja.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.