newsletter

Galeria Katowicka

GK_WP_banner_www_v3_nowa

GK_PWP_logo_scenaGK_900x120

Scena w Galerii - premiera spektaklu "Kamienie"Scena w Galerii - premiera spektaklu "Kamienie"Scena w Galerii - spektakl "Zaczarowana walizka"Scena w Galerii - warsztaty teatralne "Nowe Legendy Miejskie"

 

Premiery spektakli, warsztaty oraz niezwykłe spotkania… Scena w Galerii, czyli 4. scena Teatru Śląskiego to kolejna kulturalna inicjatywa zrealizowana w ramach Projektu Wyższy Poziom.

Repertuar LUTY 2018
13. [wtorek] – 11:00 „SZTUKOWANIE – zajęcia dla seniorów”, spotkanie pt. „Jak pokazać niewidzialne?” Historia sztuki dla każdego.
23. [piątek] – 19:00 „Spójrz na mnie”, prapremiera, reż. A.Ziajski
24. [sobota] – 17:00 „Spójrz na mnie”, premiera prasowa, reż. A.Ziajski
25. [niedziela] – 17:00 „Spójrz na mnie”, spektakl z audiodeskrypcją, reż. A.Ziajski

Repertuar MARZEC 2018
06. [wtorek] – 11:00 „SZTUKOWANIE – zajęcia dla seniorów”, spotkanie pt. „Miasta przykryte popiołem”. Historia sztuki dla każdego.
13. [wtorek] – 19:00 „Spójrz na mnie”, spektakl z audiodeskrypcją, reż. A.Ziajski
14. [środa] – 17:00 „Spójrz na mnie”, spektakl z audiodeskrypcją, reż. A.Ziajski
15. [czwartek] – 17:00 „Spójrz na mnie”, spektakl z audiodeskrypcją, reż. A.Ziajski
17. [sobota] – 19:00 „Korfanty. Hotel Brześć i inne piosenki”, spektakl bierze udział w 24. Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej
18. [niedziela] – 19:00 „Korfanty. Hotel Brześć i inne piosenki”, spektakl bierze udział w 24. Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej

Powyższy repertuar może ulec zmianie. Bilety na poszczególne wydarzenia można kupić w kasie Teatru Śląskiego.

GK_PWP_logo_900x80

OD 19.02.2018 r. RUSZA NOWA EDYCJA PROJEKTU WYŻSZY POZIOM:

  • JĘZYKOWE PENDOLINO – bezpłatny kurs języka włoskiego dla dzieci w wieku od 4 do 1o lat. Więcej informacji TUTAJ.
  • AKADEMIA BIZNESU – spotkania z ekspertami, szkolenia i warsztaty, nauka języka chińskiego i angielskiego w biznesie, ciekawe spotkania, dyskusje i śniadania branżowe różnych profesji. Więcej informacji TUTAJ.

W centrum miasta, w punkcie docelowym, ale też i w drodze.
W zaskakującej przestrzeni, w miejscu na pozór nieoczywistym.
Nauka, muzyka, sztuka, teatr, film i inne aktywności kreatywne w ramach nowej unikalnej inicjatywy!

Galeria Katowicka ze względu na lokalizację jest dla mieszkańców regionu zarówno miejscem docelowym, jak punktem w drodze! Z pomysłu na funkcję, którą może odegrać w życiu miasta i mieszkańców, powstał projekt zakładający stworzenie odpowiednich warunków i zaplanowanie aktywności, które pozwolą odwiedzającym centrum Katowic doświadczać tego, co wartościowe, a na co, na co dzień, może brakować czasu. Inicjując PROJEKT WYŻSZY POZIOM Galeria Katowicka pragnie stać się tubą miasta, która przyciąga najciekawsze wydarzenia, wspiera instytucje oraz promuje wszystko to, co jest warte uwagi w mieście.

Razem z organizacjami i instytucjami kultury, sztuki oraz ośrodkami nauki, wykorzystując popularną przestrzeń w centrum miasta, Galeria Katowicka oferuje i promuje aktywności oraz przedsięwzięcia, które pozwalają na rozwój, rozbudzanie zainteresowań oraz zwiększanie świadomości kulturalnej, artystycznej i naukowej mieszkańców miasta Katowice oraz miast okolicznych. Głównymi obszarami rozwijanymi w ramach PROJEKTU WYŻSZY POZIOM są: nauka, muzyka, sztuka, teatr, film oraz inne aktywności kulturalne.

Projekt Wyższy PoziomProjekt Wyższy PoziomProjekt Wyższy PoziomProjekt Wyższy PoziomProjekt Wyższy PoziomProjekt Wyższy PoziomProjekt Wyższy PoziomProjekt Wyższy PoziomProjekt Wyższy PoziomProjekt Wyższy PoziomProjekt Wyższy PoziomProjekt Wyższy Poziom

Partnerzy projektu:

Urząd Miasta KatowiceInstytucja Kultury Katowice Miasto OgrodówNarodowa Orkiestra Symfonicznej Polskiego RadiaTeatr ŚląskiUniwersytet ŚląskiUniwersytet RozwojuTeatr TripTeatr Bez ScenyGaleria Pracownia RenesansSekwencja.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.