newsletter

Galeria Katowicka

czwartki-04072016-slider

BoBoQ

-15% na całość menu

Array

Grand Coffee

– 20%  zestawy kawy z ciastem
– 20% ciasta, cookie, muffiny, wytrwane tarty

Array

Burger King

– 15% na dowolny zestaw oraz dowolna duża kawa za 5 zł

Nie dotyczy oferty King Deals.

Array

KFC

10 zł – 5 strips (pikantne polędwiczki)+ frytki
10 zł – Twister Classic+ duże frytki
10 zł – Zinger+ duże frytki
10 zł – 6 Hot Wings (pikantne skrzydełka)+ duże frytki
10 zł – Twister+ wielka dolewka
15 zł – Zinger+ Twister Classic+ Frytki

Array

McDonald’s

10 zł – Big Mac lub McWrap + mały napój
18 zł – McZestaw + duże lody z polewą
W każdym McZestawie do wyboru: BigMac / McChicken / McRoyal / WieśMac / Filet-0-Fish / McWrap / Kurczak McNuggets 6 szt./ Chicken Wings 5 szt./ Chicken Strips 3 szt.
Do lodów polewa do wyboru o smaku: truskawkowym/ czekoladowym/ karmelowym.

Array

Mount Blanc

-20% – rabat na zastawy prezentowe oraz pralinki

Array

Pijalnia Czekolady E. Wedel

-10% – śniadania do 12:00
-20% – lody
-10% – gofry
-10% – zamówienie na ręcznie malowany torcik wedlowski

Array

Pizza Hut

Do 12:00 deser + kawa gratis
19,95 zł – Smaki Świata w Pizza Hut (Regulamin promocji)
37,95 zł – zestaw uczta (oszczędzasz 19,85)
55,95 – zestaw uczta (oszczędzasz 24,75)

Array

Tchibo

15 zł – dowolny zestaw kawa + ciastko
-50% na drugą kawę lub ciastko

Array

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-803), przy Aleje Jerozolimskie 56C (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.