Cukiernia Sowa to miejsca z klimatem w samym sercu miast. Światowy fusion i tradycja od pokoleń. Niebanalny smak wypieków łączy sztukę cukierniczą i jakość, a mistrzowskie desery nie mają sobie równych…

Oferta jest imponująca od pieczywa poprzez ciastka i ciasteczka, do ciast i tortów bardziej wyrafinowanych, a na galanterii czekoladowej kończąc.

Największą popularnością nieustannie cieszy się Tort Dakłas i Królewski, a z nowych wyrobów – Tort Firmowy, który udało nam się stworzyć wg starej receptury. W ofercie cukierni są zachwycające torty weselne, a na specjalne życzenie, torty w wyszukanych dekoracjach, przewidziane dla większej liczby gości.

W cukierni ulubione smaki znajdą nie tylko miłośnicy okazałych tortów, ale także amatorzy delikatnych słodyczy. Ręcznie robione Praliny i Trufle, to gratka dla podniebienia.

Uzupełnieniem kolejnej słodkiej oferty cukierni jest wyjątkowa kawa, wysokiej jakości Sowa Caffe 100% Arabica, którą można wypić na miejscu lub „kawę w locie” zabrać do domu.

Najmłodsi klienci także będą zadowoleni – punkt oferuje lody własnej produkcji.

Zapraszamy Was na wyjątkowe wypieki, mistrzowskie desery i aromatyczną kawę. Delektując się ich wspaniałym smakiem mamy nadzieję, że uda się Wam przegnać każdą pogodową chandrę, a nade wszystko – zatrzymać na chwilę czas…