newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_kawiarnie

burger

BURGER KING® w Polsce to sieć 27 restauracji, zlokalizowanych m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Opolu, Częstochowie, Gdańsku, Katowicach, Koszalinie, Szczecinie i Bydgoszczy.

Oferta Burger Burger King oparta jest w głównej mierze na  burgerach przygotowanych ze 100% wołowiny, grillowanej na prawdziwym ogniu. To dlatego mają one niepowtarzalny smak. Warzywa krojone są na miejscu, dzięki czemu są świeże i soczyste. Co więcej, proponujemy świetną wartość w stosunku do ceny.

U nas można samodzielnie skomponować takiego burgera, jaki każdemu pasuje – według zasady Have It Your Way®. Jeśli klient ma jakieś wymagania dietetyczne lub jest smakoszem z żyłką do odkrywania ciągle nowych rzeczy, u nas doskonale się odnajdzie.

Aż 63% naszych gości komponuje zamawianego burgera według swoich upodobań – prawie połowa z nich dodaje extra ser, a co piąta osoba wymienia cebulę na inny składnik. Dzięki HAVE IT YOUR WAY ® każdy dostaje to, co lubi najbardziej!

Wiele zrobiliśmy, by nasze produkty były zdrowsze, na przykład ograniczyliśmy zawartość tłuszczów w używanym przez nas oleju.

Więcej informacji o brandzie oraz ofercie Burger King można odnaleźć na stronie internetowej.

www.burgerking.pl

Pokaż na mapie

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.