newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_kawiarnie

BK_KV_LONG_W1_1884x886_preview

BURGER KING® w Polsce to sieć 27 restauracji, zlokalizowanych m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Opolu, Częstochowie, Gdańsku, Katowicach, Koszalinie, Szczecinie i Bydgoszczy.

Oferta Burger Burger King oparta jest w głównej mierze na  burgerach przygotowanych ze 100% wołowiny, grillowanej na prawdziwym ogniu. To dlatego mają one niepowtarzalny smak. Warzywa krojone są na miejscu, dzięki czemu są świeże i soczyste. Co więcej, proponujemy świetną wartość w stosunku do ceny.

U nas można samodzielnie skomponować takiego burgera, jaki każdemu pasuje – według zasady Have It Your Way®. Jeśli klient ma jakieś wymagania dietetyczne lub jest smakoszem z żyłką do odkrywania ciągle nowych rzeczy, u nas doskonale się odnajdzie.

Aż 63% naszych gości komponuje zamawianego burgera według swoich upodobań – prawie połowa z nich dodaje extra ser, a co piąta osoba wymienia cebulę na inny składnik. Dzięki HAVE IT YOUR WAY ® każdy dostaje to, co lubi najbardziej!

Wiele zrobiliśmy, by nasze produkty były zdrowsze, na przykład ograniczyliśmy zawartość tłuszczów w używanym przez nas oleju.

Więcej informacji o brandzie oraz ofercie Burger King można odnaleźć na stronie internetowej.

Jesteśmy otwarci w każdą niedzielę, w godzinach od 11:00 do 21:00.

www.burgerking.pl

Pokaż na mapie

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.