newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_promocje

SwatchXYou – stwórz swój własny zegarek!

swatch_16062017_mini2Dzięki SwatchXYou dostajesz nie tylko wyjątkowy zegarek, ale możesz zaprojektować go po swojemu!
Zainspirowany Twoim własnym gustem, stylem i kreatywnością, SwatchXYou to idealny sposób by wyrazić siebie.

Każdy może stworzyć swój niepowtarzalny zegarek w zaledwie pięciu łatwych krokach – zarówno w sklepie online, jak i w sklepach stacjonarnych Swatch w całej Polsce. Dzięki gotowym kopertom, paskom, szlufkom i przypinkom stworzenie idealnego modelu zajmie Ci tylko chwilę. Najpierw wybierz rozmiar i model koperty, następnie kolory obu części silikonowego paska – od stonowanej, miętowej zieleni po intensywne czerwone paski. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie! Wyróżnij swój niepowtarzalny zegarek wybraną szlufką. Chcesz więcej? Dodaj przypinkę lub dodatkową szlufkę.

Swatch X You to idealny pomysł na spersonalizowany prezent.

Możesz pochwalić się swoimi dziełami z całym światem – wystarczy, że dodasz do zdjęcia znacznik #swatchXme.

sc01_17_swatch_x_you_illustrator_pr_shot_Websc01_17_swatch_x_you_kpop_pr_shot_Websc01_17_swatch_x_you_surfer_pr_shot_Websc01_17_swatch_x_you_gamer_pr_shot_Web
Wróć

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.