newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_promocje

NOWA OLŚNIEWAJĄCA KOLEKCJA SWATCH BIJOUX

bijoux_13092017_miniZ biżuterią Farfallette będziesz olśniewać niczym motyl! Dzięki kultowemu motywowi nowa kolekcja Swatch Bijoux jest idealnym i subtelnym dodatkiem na co dzień.

Swatch Bijoux to nowoczesne pierścionki, kolczyki i naszyjniki, w których tradycyjne rozwiązania przeplatają się z wyjątkowym wzornictwem.

Kolekcja Farfallette łączy w sobie dwa rodzaje materiałów – stal nierdzewną z lśniącym srebrnym wykończeniem lub powłoką PVD z różowego złota.

Dzięki Swatch Bijoux bez trudu roztoczysz aurę wyrafinowanej, lecz niezobowiązującej elegancji.
Łatwa w łączeniu i noszeniu biżuteria stanowi idealne dopełnienie zegarka Swatch zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje.

sc01_17_fw_bijoux_necklace_2_wholesale_display_small_bell_95x99_Websc01_17_fw_bijoux_ring_Websc01_17_fw_bijoux_earring_Websc01_17_fw_bijoux_necklace_1_wholesale_display_small_bell_95x99_e_Web
Wróć

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.