PROMOCJE, WYPRZEDAŻE I NOWOŚCI

W Galerii Katowickiej czekają na Ciebie niesamowite wyprzedaże i promocje! Codziennie zbieramy je i aktualizujemy, abyś zawsze był na bieżąco. Zapoznaj się z poniższą listą i sprawdź, co na Ciebie czeka.

Teraz możesz nabywać niezwykle atrakcyjne produkty w wyjątkowych cenach! Spraw sobie modne ciuchy i wybieraj spośród wielu artykułów gospodarstwa domowego. Kupuj sprzęt elektroniczny w najatrakcyjniejszych cenach, dzięki znakomitym promocjom. Odwiedź jedną z restauracji i zamów dobre jedzenie, a na koniec zaplanuj długo odkładany urlop dzięki promocji biura podróży.

Kupuj więcej i wydawaj mniej dzięki wyprzedażom i atrakcyjnym promocjom w Galerii Katowickiej.

 

 

Niezwykłe wyprzedaże i atrakcyjne promocje w Galerii Katowickiej

Zachęcamy do zapoznania się z licznymi promocjami, wyprzedażami i nowościami czekającymi na Ciebie w Galerii Katowickiej. Sprawdź na powyższej liście, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

W sklepach czołowych marek modowych codziennie czekają na Ciebie atrakcyjne promocje i niezwykłe wyprzedaże. Kupuj najmodniejsze ciuchy bez względu na aktualną zasobność swojego portfela! Dzięki częstym wyprzedażom zakupy w Galerii Katowickiej są jeszcze przyjemniejsze.

Nie tylko sklepy modowe przygotowały niezwykle zachęcające wyprzedaże. Teraz możesz kupować taniej produkty w szeregu innych sklepów różnorodnych branż (m.in. artykuły gospodarstwa domowego, wyposażenie wnętrz, elektronika, biżuteria) oraz usługi w licznych biurach sprzedaży.

Dobre jedzenie w atrakcyjnej cenie? Przyjedź do Galerii Katowickiej i najedz się do syta dzięki atrakcyjnym promocjom w strefie gastronomicznej! Sprawdź, co przygotowali dla Ciebie restauratorzy naszej Galerii.

Niezależnie, jakiego produktu lub usługi szukasz – znajdziesz to w najlepszej cenie tylko w Galerii Katowickiej. Dzięki stale aktualizowanej liście promocji, wyprzedaży i nowości będziesz zawsze na bieżąco z ofertą naszych sklepów.

Nie zwlekaj i odwiedź nas już dziś. Zabierz rodzinę lub przyjaciół i spędź wolny czas w najatrakcyjniejszym miejscu Katowic, korzystając z przygotowanych dla Ciebie promocji i wyprzedaży.

Zapraszamy do Galerii Katowickiej!