newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_promocje

RabatEXPRESS

ginorossi_19042018_mini

RabatEXPRESS -40%! Skorzystaj z atrakcyjnego rabatu na buty i torby z kolekcji wiosna-lato 2018. Szczegóły promocji u sprzedawców.

Więcej Array

Elegancki tydzień

pawo_19042018_mini2

Elegancki Tydzień w PAWO. Wszystkie garnitury -60%! Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego i na sklep.pawo.pl

Więcej Array

Pamiątka na zawsze dla Najmłodszych

wkruk_19042018_mini2

Szukasz biżuterii dla Najmłodszych? W dniach 19-24 kwietnia wisiorki, łańcuszki oraz kolekcja dziecięca* będą dostępne z 15% rabatem. Zapraszamy po prezent na zawsze do salonów W.KRUK oraz e-sklepu. *Nie dotyczy […]

Więcej Array

Siła koloru!

solar_18042018_mini

Kolekcja marki Solar na sezon S/S18 Wiosenna odsłona Solar jest fuzją eleganckiego stylu z intensywnymi barwami. To właśnie kolor stanowi główny trend nadchodzącego wiosenno-letniego sezonu. Zgodnie z nim kolekcja S/S18 […]

Więcej Array

Everyday z serii Mix & Match

triumph_18.04_6

Swoboda i wyjątkowy styl to znaki rozpoznawcze kolekcji bielizny domowej Everyday z serii Mix & Match od Triumph! Łącz wybrane modele z kwiatowym motywem i poczuj wiosnę całą sobą!

Więcej Array

Piękno i Styl!

superpharm_17042018_mini

Odkryj swój styl na wiosnę i zachwycaj urodą! Postaw na PIĘKNO I STYL. Poznaj wiosenny folder kosmetycznym drogerii Super-Pharm, gdzie prezentujemy najnowsze trendy w pielęgnacji i makijażu. Co ważne, oferta […]

Więcej Array

Kosmetyk Deborah w prezencie

x-default

Świat Intimissimi to świat zmysłowej kobiecości, dlatego teraz do zakupów za min. 150 zł* otrzymasz wyjątkowy kosmetyk do makijażu Deborah w prezencie! Spiesz się! Promocja trwa tylko do 21 kwietnia**! […]

Więcej Array

Wiosenna promocja!

yes_16042018_mini

Tej wiosny pozwól sobie na więcej z biżuterią YES! -25% na drugą lub -50% na trzecią sztukę. Skorzystaj z wiosennej promocji! Zapraszamy do Salonu YES!

Więcej Array

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.