newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_parking

Biuro Obsługi Parkingu

Biuro obsługi parkingu czynne całą dobę, 7 dni w tygodniu.
tel. (32) 414-17-24, mail:galeria.katowicka@apcoa.pl

Opłaty

Parking czynny całą dobę, pierwsze 2h gratis: warunek wjazd w godzinach 7-24, każda kolejna rozpoczęta godzina 3zł. Opłata za zgubiony bilet parkingowy wynosi 50 zł.

W godzinach nocnych między 00:00 a 7:00 nie przysługują 2 godziny darmowego postoju. Opłata za parkowanie jest naliczana zaraz po wjeździe na parking.

Parkomaty

Parkomaty znajdują się na obu poziomach parkingu przy wejściach do Galerii Katowickiej. Prosimy uiszczać opłatę przed wyjazdem. Płatność możliwa jest tylko gotówką. W razie potrzeby, do Państwa dyspozycji są pracownicy obsługi parkingu, z którymi można się skontaktować poprzez urządzenie głośnomówiące zamontowane w parkomatach.

ParkomatyParkomaty

Abonamenty parkingowe

Wybierz abonament najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb.
 Dostępne plany abonamentowe:
  • 100,00 zł abonament 7-dniowy
  • 200,00 zł abonament do 2 tygodni
  • 300,00 zł abonament do 3 tygodni
  • 350,00 zł abonament miesięczny

Oferta ta jest skierowana zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Jeśli jesteś zainteresowany wykupieniem planu abonamentowego, skontaktuj się z Biurem Obsługi Parkingu.

Auto Myjnia Sonax

Klienci myjni parkują do 6 godzin za darmo.

Multikino

Dla klientów Multikina oferujemy 6h darmowego postoju.
Zabierz ze sobą bilet parkingowy i okaż go obsłudze kina przy zakupie biletu na seans.

Stacja do ładowania pojazdów elektrycznych

Punkt GreenGoo

Myśleliście kiedykolwiek o przyszłości bez tankowania samochodu benzyną, ropą czy gazem? Jeśli nie, to przekonajcie się sami czym jest napęd elektryczny.

Punkt GreenGoo zlokalizowany na parkingu podziemnym w Galerii Katowickiej (poziom – 3 sektor F6) to miejsce w którym będziesz mógł naładować samochód elektryczny a nawet miejsce gdzie również będziesz mógł wynająć jeden z dostępnych samochodów właśnie z takim napędem. Odwiedź nasz punkt, pobierz aplikację na twojego smartfona i przekonaj się, że przyszłość to właśnie my.

T: 728 383 553
WWW: greengoo.pl

Oznakowanie

Galeria Katowicka dysponuje 1200 miejscami postojowymi zlokalizowanymi na dwóch poziomach parkingu podziemnego oznaczonych kolorami zielonym (poziom -2) oraz niebieskim (poziom -3).

Nad każdym miejscem parkingowym zainstalowane są lampki sygnalizujące kolorem jego dostępność. Lampka świecąca na zielono oznacza miejsce wolne, czerwona sygnalizuje zajęte, a niebieska wskazuje miejsce dla niepełnosprawnych.

Dopuszczalna wysokość pojazdów na parkingu wynosi 2 m.

Wjazd/Wyjazd

Na podziemny parking Galerii Katowickiej wjechać można od strony ul. Słowackiego lub z obu stron tunelu na ul. Dworcowej.

Bezpośrednio z poziomu -3 można wyjechać na ul. Dworcową w kierunku ul. Kościuszki, natomiast z poziomu -2 Galerii Katowickiej można wyjechać na ul. Mikołowską lub ul. Słowackiego.

Możliwy jest przejazd pomiędzy poziomami.

Parkowanie w nocy

Zarówno poziom -2 jak i -3 są otwarte 7 dni w tygodniu przez całą dobę.

Na poziom -2 można wjechać z ulicy Słowackiego oraz tunelu w ciągu ulicy Dworcowej (od strony ul. Mikołowskiej).

Wjazd na poziom -3 jest możliwy z tunelu w ciągu ulicy Dworcowej (od strony ul. Kościuszki).

Pragniemy podkreślić, że w godzinach nocnych między 00:00 a 7:00 nie przysługują 2 godziny darmowego postoju. Opłata za parkowanie jest naliczana zaraz po wjeździe na parking.

Wejście/ Wyjście z parkingu w godzinach zamknięcia Galerii

Aby wejść na parking należy skorzystać z windy mieszczącej się w hali dworca kolejowego za kasami lub ulokowanej w centralnej części dworca autobusowego. Windą można dojechać na oba poziomy parkingu galerii: -2 (parking zielony) oraz -3 (parking niebieski).

Aby wyjść z parkingu po zamknięciu galerii należy skierować się do odpowiedniej klatki, gdzie znajduje się winda prowadząca do hali dworca kolejowego na poziomie 0 oraz na teren dworca autobusowego na poziomie -1. Na poziomie -2 jest to klatka w sektorze B6, do której prowadzi zielony chodnik na posadzce, na poziomie -3 jest to klatka w sektorze F6, do której prowadzi chodnik niebieski

Pozostawienie samochodu na dłużej

Dla wszystkich, którzy planują dłuższą podróż i chcą pozostawić samochód w bezpiecznym miejscu mamy wspaniałe rozwiązanie. Na parkingu podziemnym Galerii Katowickiej możecie zaparkować na dowolną ilość dni.

Opłata za postój do 7 dni to maksymalnie 100 zł. Szczegóły dotyczące długości postoju i opłat znajdą się powyżej – abonamenty parkingowe.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.