newsletter

Galeria Katowicka

Inwestor

Meyer Bergman jest prywatną firmą z siedzibą w Londynie, zajmującą się zarządzaniem inwestycjami w branży nieruchomości. Firma została założona w 2004 r. poprzez wyodrębnienie głównego obszaru inwestycyjnego spółki MAB Group, która posiadała ponad 3 mln mkw. powierzchni o łącznej wartości przekraczającej 7,5 mld euro. W imieniu globalnych inwestorów (m.in. wiodącego funduszu emerytalnego i państwowych funduszy majątkowych), Meyer Bergman zarządza trzema zamkniętymi funduszami nieruchomości, których aktywa warte są łącznie ok. 4 mld EUR.

Obecne firma skupia swoje działania na nabywaniu nieruchomości handlowych o niskim ryzyku inwestycyjnym, znajdujących się w atrakcyjnych europejskich lokalizacjach – w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Skandynawii, Polsce i Czechach. Wartość transakcji waha się od 25 do 200 mln EUR. Meyer Bergman nabywa również niewykorzystane lub nieodpowiednio zarządzane obiekty handlowe i usprawnia ich funkcjonowanie w sposób zapewniający znaczące zyski inwestorom. Więcej informacji: meyerbergman.com.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.