newsletter

Galeria Katowicka

Inwestor

Meyer Bergman jest prywatną firmą z siedzibą w Londynie, zajmującą się zarządzaniem inwestycjami w branży nieruchomości. Firma została założona w 2004 r. poprzez wyodrębnienie głównego obszaru inwestycyjnego spółki MAB Group, która posiadała ponad 3 mln mkw. powierzchni o łącznej wartości przekraczającej 7,5 mld euro. W imieniu globalnych inwestorów (m.in. wiodącego funduszu emerytalnego i państwowych funduszy majątkowych), Meyer Bergman zarządza trzema zamkniętymi funduszami nieruchomości, których aktywa warte są łącznie ok. 4 mld EUR.

Obecne firma skupia swoje działania na nabywaniu nieruchomości handlowych o niskim ryzyku inwestycyjnym, znajdujących się w atrakcyjnych europejskich lokalizacjach – w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Skandynawii, Polsce i Czechach. Wartość transakcji waha się od 25 do 200 mln EUR. Meyer Bergman nabywa również niewykorzystane lub nieodpowiednio zarządzane obiekty handlowe i usprawnia ich funkcjonowanie w sposób zapewniający znaczące zyski inwestorom. Więcej informacji: meyerbergman.com.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.