newsletter

Galeria Katowicka

happy_hours

Zasady akcji:

1. Wybierz kupon interesującej Cię promocji i zrealizuj go w godzinach 18:00-21:00 w dniach trwania akcji, tj. 3-14 listopada 2014r.
2. Aby skorzystać z promocji, kupon należy okazać przy kasie.
3. Promocje obowiązują wyłącznie na terenie Galerii Katowickiej od poniedziałku do piątku w okresie trwania akcji Happy Hours.

Oferty z atrakcyjnymi promocjami znajdziesz m.in. w najnowszym numerze Katowickiej oraz na ulotkach i stojakach z kuponami rozmieszczonymi na terenie Galerii Katowickiej. O szczegóły pytaj w Punkcie Info.

Kupony ze wszystkimi obowiązującymi promocjami możesz obejrzeć TUTAJ. Oferty obowiązują tylko za okazaniem kuponów dostępnych na nośnikach znajdujących się w Galerii Katowickiej oraz w magazynach Katowicka, Ultramaryna i BE Magazyn. Kupony wydrukowane ze strony nie biorą udziału z promocji.

Korzystaj z wyjątkowych ofert! Udanych zakupów!

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.