newsletter

Galeria Katowicka

happy_hours

Zasady akcji:

1. Wybierz kupon interesującej Cię promocji i zrealizuj go w godzinach 18:00-21:00 w dniach trwania akcji, tj. 3-14 listopada 2014r.
2. Aby skorzystać z promocji, kupon należy okazać przy kasie.
3. Promocje obowiązują wyłącznie na terenie Galerii Katowickiej od poniedziałku do piątku w okresie trwania akcji Happy Hours.

Oferty z atrakcyjnymi promocjami znajdziesz m.in. w najnowszym numerze Katowickiej oraz na ulotkach i stojakach z kuponami rozmieszczonymi na terenie Galerii Katowickiej. O szczegóły pytaj w Punkcie Info.

Kupony ze wszystkimi obowiązującymi promocjami możesz obejrzeć TUTAJ. Oferty obowiązują tylko za okazaniem kuponów dostępnych na nośnikach znajdujących się w Galerii Katowickiej oraz w magazynach Katowicka, Ultramaryna i BE Magazyn. Kupony wydrukowane ze strony nie biorą udziału z promocji.

Korzystaj z wyjątkowych ofert! Udanych zakupów!

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.